Mano Krepšelis 0 0,00 €

Idėjos - tinklaraštis

Prailginkite balionų skraidymo laiką su „Hi-Float”

„Hi-Float” – tai balionų gamintojų gudrybė, padedanti prailginti įprastų guminių balionų skraidymo laiką net kelis kartus. Šia, į klijus panašia, medžiaga ištepamas balionėlių vidus ir tik po to į juos pripučiama helio dujų. „Hi-Float” priedas yra netoksiškas, nedegus ir nekenksmingas aplinkai, jo cheminė sudėtis panaši į klijų, kurie naudojami pašto ženklų gamyboje. Jis lengvai nusiplauna su vandeniu. „Hi-Float” skirtas tik guminiams (lateksiniams) balionėliams, foliniams balionams jis netinka.

Pavyzdžiui, įprastas 30 centimetrų skersmens balionėlis, pripildytas helio dujų skraidys nuo 12 iki 24 valandų, o su „Hi-Float” –net iki 10 parų. „Hi-Float” priedą mes naudojame visiems savo parduodamiems balionėliams su helio dujomis, todėl mūsų parduodami, helio dujų pripildyti, balionėliai skraido kur kas ilgiau.

Jūs taip pat galite įsigyti nedidelę „Hi-Float” pakuotę, kurios užteks iki 100 vienetų 30 centimetrų skersmens balionėliams padengti. Gamintojas nerekomenduoja šiuo priedu apdoroti mažesnio skersmens balionėlių, nes mažesnių balionėlių skraidymo laikas pailgėja nežymiai (iki 24 valandų).

„Hi-Float” galiojimo laikas trunka apie metus nuo pagaminimo datos, tačiau priemonės pakuotės nerekomenduojama palikti atviros, nes kontaktuodamas su oru gaminys džiūsta ir jo galiojimo laikas trumpėja.

Kaip naudoti „Hi-Float” priedą?

 

Pakuotėje esančią pompą prisukite prie buteliuko su „Hi-Float” medžiaga.

Pasukite pompos viršutinę dalį prieš laikrodžio rodyklę.

Pirmą kartą kelis kartus paspauskite pompą, kol pasirodys lašelis „Hi-Float” medžiagos.

Užmaukite balionėlįkuo giliau ant pompos antgalio, kad „Hi-Float” patektų į balionėlio vidų, o ne ant kakliuko. Jei medžiagos pateks ant kalkliuko, balionėlį bus sunku užrišti.

Spauskite pompą tiek, kad į balionėlį patektų apie 1 centimetrą „Hi-Float” priedo.

Atsargiai nuimkite balionėlį nuo antgalio, kad priemonės nepatektų ant balionėlio kakliuko.

Švelniai spaudinėdami balionėlį tarp pirštų tolygiai paskirstykite „Hi-Float” balionėlio viduje.

Pripildykite balionėlį helio dujų iki ovalo formos. Jei balionėlis nekyla, kitą balionėlį pripūskite daugiau. Atminkite, kad gamintojas rekomenduoja šį priedą naudoti tik 30 centimetrų ir didesnio skersmens balionams.