Mano Krepšelis 0 0,00 €

Idėjos - tinklaraštis

Sceninės pirotechnikos ekspertai

„Balionų Šalis“ savo klientams siūlo didžiausią sceninės pirotechnikos pasirinkimą Lietuvoje, tad mūsų profesionalų pagalba net ir patalpoje galėsite sukurti ne mažiau įspūdingesnį pasirodymą nei atviroje erdvėje.

Scenai skirta pirotechnika, skirtingai nei lauko efektai, neturi nemalonaus ir kenksmingo kvapo, beveik neskleidžia dūmų, dėl šaltų kibirkščių yra visiškai saugi. „Balionų Šalies“ pirotechnikų komandos dėka scena gali tapti liepsnojančiu vulkanu, blyksinčia dangaus pašvaiste ar šniokščiančiu kriokliu. Atminkite, kad saugumui būtina tinkama patalpų ventiliacija, būtina saugotis degių medžiagų (tiulis, popierinės – medžiaginės scenos dekoracijos ir pan.).

Specialios blykstės ir liepsnos, net 8 metrų aukščio fontanai, vėduoklės, konfeti ir fluterfeti patrankos bei kita sceninė pirotechnika leis Jums sukurti tokią šventę, apie kokią svajojate! Kompiuteriu valdomos sceninės pirotechnikos suveikimo intervalas tik 0.02 sekundės.

Priimtina kaina už nepakartojmą renginį

Sceninės pirotechnikos kaina priklauso nuo sudėtingumo, trukmės, vietos, kurioje ji bus rengiama ir konkrečių Jūsų pageidavimų. Maždaug už 1000 Lt sumą mūsų profesionalai jau galės sukurti nepakartojamą, profesionalų sceninės pirotechnikos šou. Sceninę pirotechniką pagal Jūsų pageidavimą galime surengti bet kuriame Lietuvos kampelyje, vienu metu galime atlikti net iki 10 profesionalių sceninės pirotechnikos pasirodymų visoje Lietuvoje.