Mano Krepšelis 0 0,00 €

Idėjos - tinklaraštis

CO2 patrankų stebuklai

Suskystinto anglies dioksido (C02) proveržis Jūsų šventės dalyviams sukels neregėtą emocijų audrą. Šis gaivališką jėgą primenantis momentinis efektas visiškai skiriasi nuo įprastų, visiems gerai žinomų dūmų mašinų. Stulbinančiu greičiu iššaunami garai kaip mat išnyksta erdvėje ir nepalieka jokio kvapo.

CO2 patrankos gali būti naudojamos ir patalpose, ir lauke. Jums panorėjus jos iššaus net į 8 metrų aukštį ir tęsis iki 20 sekundžių. Prireikus, CO2 patrankos papildomai sukurs dar vieną, taip vadinamą „šaltuko“ efektą. Vakarėlio metu susirinkusius itin maloniai atgaivinsite iššovę į minią vėsią garų srovę.

CO2 patrankos tinkamos klubams, koncertams, filmavimams. Jas galite derinti kartu su kitais šou elementais. Staigus garų efektas nepaliks nei vieno abejingo!

Kompiuteriu valdomų CO2 patrankų suveikimo intervalas tik 0.5 sekundės, o „efekto“ aukštis iki 8m. Saugus atstumas atlikėjams 1 – 1.5 metrų. Tinka naudoti vidaus patalpose, jei yra tinkama ventiliacija (būtinas šviežio oro tiekimas). Jei patalpa maža yra ribojamas CO2 patrankų naudojimo dažnumas.

Priimtina kaina už nepakartojmą renginį

CO2 patrankų nuomos kaina vienam renginiui yra nuo 1000 Lt.