Mano Krepšelis 0 0,00 €

Idėjos - tinklaraštis

KRIKŠTYNOS, KRIKŠTYNŲ ATRIBUTIKA IR IDĖJOS

 

Naujo šeimos nario laukimas priverčia iš naujo permąstyti savo santykius su tradicijomis bei iš kartos į kartą perduodamais papročiais. Krikštynos – nuostabi šventė, suburianti visą šeimą ir giminę. Parodydami pagarbą krikštynų tradicijoms kartu nusilenksite ir savo giminės senoliams. O jūs būkite tie krikštynų inovatoriai – moderniai ir naujai žvelgiantys į krikštynų dekorą, krikštynų stalą ir krikštynų fotosesiją. Beje, puiki nauja tradicija vaikelio laukimą paminėti ir kūdikio sutiktuvių švente.

Krikštynų dekoracijos ir dovanos

Melsvoms berniukų krikštynoms, rausvoms mergaičių krikštynoms, o gal angeliškai baltoms arba pastelinėms – visas dekoracijas bei balionus galite rinktis pagal spalvas. Taip pat gausu ir teminių krikštynų aksesuarų: specialiai dekoruotų balionų, girliandų, dėžučių, krikšto žvakių. Jei sunku susigaudyti balionų, pūkuočių ir kitų aksesuarų šventiniam krikštynų stalui gausoje – patikėkite tai paslaugioms parduotuvių konsultantėms.

Jei į krikštynas vyksite kaip svečiai, „Švenčių mieste” taip pat esate laukiami. Padėsime išrinkti mažyliui krikštynų dovanėlę arba jūsų išrinktą šventiškai supakuosime ir papuošime specialia krikštynų atributika arba helio balionais.

Daugiau idėjų krikštynų šventei rasite ČIA.

Mielai padėsime pageidaujantiems originalių dekoracijų krikštynų ceremonijai bei šventei.
Kreipkitės el. paštu: skaiste@balionusalis.lt