Mano Krepšelis 0 0,00 €

Idėjos - tinklaraštis

VESTUVĖS, VESTUVIŲ ATRIBUTIKA IR IDĖJOS


Nepakartojama, jaudinanti, stilinga, įspūdinga, subtili, tobula… – vestuvių šventei keliami išties ypatingi reikalavimai. Jaunavedžiams svarbi kiekviena detalė, kiekviena net ir menkiausia smulkmena. Šventinę nuotaiką čia kurs ne tik patys įsimylėjėliai, bet ir vestuvių dekoras, vaišių stalas, ceremonijos vietos puošyba, fotosesijos erdvės dekoracijos. Idėjų dairykitės mūsų tinklaraštyje bei parduotuvėse, kur jūsų laukia daug stilingų aksesuarų bei smulkmenų – nuo specialių balionų iki svečių knygų, žiedlapių ir maisto dekoravimo detalių…

Balionai vestuvėms

Balionai yra viena universaliausių ir įspūdingiausių vestuvių dekoracijų. Į populiarumo viršūnes šovusios auksinės folinių balionų raidės, balionų figūros, puokštės ar tiesiog įvairiaspalvių įvairių dydžių balionų debesys įspūdingai papuoš ir ceremonijos vietą, ir taps nepakartojamu fotosesijų fonu.

Specialieji vestuvių efektai

Muilo burbulai, įvairiaspalviai žiedlapiai ir konfeti – džiaugsmingam ceremonijos vainikavimui. Į dangų kylantys balionai – norų bei palinkėjimų akimirkai. O vestuvių šventės kulminacijai vakare – spalvingi fejerverkai, dangaus žibintai, gintaro dulkės, bengališkos ugnelės ir kiti magiški ugnies ir šviesos efektai.

Daugiau idėjų vestuvių šventei rasite ČIA.

Mielai padėsime pageidaujantiems originalių dekoracijų vestuvių ceremonijai bei šventei.
Kreipkitės el. paštu: skaiste@balionusalis.lt 

Žmonės skaitę šį straipsnį pirko šias prekes: