Mano Krepšelis 0 0,00 €
Mano Krepšelis 0 0,00 €

balionai.jpg

Mes parduodame šventę Jums, kad galėtumėte ją dovanoti kitiems!

Prieš daugiau nei 15 metų veiklą pradėjusi UAB "LAILENAS", valdanti prekinius ženklus "Balionų Šalis" ir "Švenčių Miestas", šiandien yra gerai žinoma Lietuvos pramogų rinkoje kaip įmonė ne tik dekoruojanti renginius balionais, bet ir atliekanti profesionalius fejerverkus, įvairius specialiuosius efektus, bei prekiaujanti šventine atributika.

"Balionų Šalies" ir "Švenčių Miesto" šventinės atributikos prekybos tinklas

Bendrovė didžiuojasi galėdama savo klientams pasiūlyti itin platų kokybiškų prekių ir paslaugų asortimentą. Mūsų "Balionų Šalies" ir "Švenčių Miesto" parduotuvėse Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose ir Marijampolėje lankytojai ras patį didžiausią, teigiamas emocijas garantuojantį šventinės atributikos asortimentą. Daugiau informacijos apie mūsų prekybos tinklą rasite šiame puslapyje.

Ilgametė patirtis ir pripažinimas

UAB "LAILENAS", bendradarbiaudama su pripažintais užsienio partneriais, turi išskirtinę galimybę viena pirmųjų rinkoje pristatyti daugelį naujovių. Įmonė siekia kiekvieno kliento šventę padaryti unikalia ir nepakartojama, viršyti esamus lūkesčius, todėl gausi ir patikima specialistų komanda net per neįtikėtinai trumpą laiką pavers Jūsų šventę tikrai originalia fiesta ir nustebins net visko mačiusius renginių organizatorius.

Nenuostabu, jog mūsų klientais tapo dauguma Lietuvos reklamos agentūrų, renginių organizatorių, valstybės įmonių, savivaldybių. "Balionų Šalis" ir "Švenčių Miestas" - tai vardai, kuriais galite drąsiai pasitikėti! Mūsų didžiausių ir žinomiausių klientų sąrašą rasite šiame puslapyje.


© 2020 UAB LAILENAS. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti be savininko leidimo griežtai draudžiama.