Idėjos - tinklaraštis

Mes parduodame šventę Jums, kad galėtumėte ją dovanoti kitiems!

 

1992 m. įkūrę UAB „Lailenas”, turėjome viziją tapti šventinės atributikos prekybos ir paslaugų lydere Lietuvoje ir Baltijos šalyse. Siekėme ir siekiame bendradarbiauti tik su pripažintais užsienio partneriais ir atstovauti tik kokybiškų prekių gamintojus. Išskirtinė galimybė vieniems pirmųjų rinkoje pristatyti daugelį naujovių, atsakingumas, noras tobulėti, komandinis darbas leido mūsų vizijai skleistis ir pildytis, o mums savo klientams pasiūlyti itin platų kokybiškų prekių ir paslaugų asortimentą.

Mūsų prekiniai ženklai, „Balionų Šalis” ir „Švenčių Miestas”,  šiandien yra gerai žinomi Lietuvos rinkoje.

Pagrindinė nedidelių „Balionų šalis” parduotuvių, įsikūrusių didžiausiuose prekybos centruose, paslauga – dovanų pakavimas. Šiose parduotuvėse gausu aksesuarų, skirtų dovanų pakavimui, dekoravimui, taip pat pagrindinės gimtadienio atributikos asortimentas. Po šiuo prekiniu ženklu taip pat veikia ir renginių dekoravimo balionais paslauga, kurią atlieka profesionalūs dizaineriai-dekoratoriai.

„Švenčių Miestas” – specializuotas šventinės atributikos prekybos tinklas, valdantis dideles parduotuves su gausiu šventinės atributikos asortimentu. Čia kviečiame visus, ieškančius gražiausių ir kokybiškiausių dekoracijų, balionų, kaukių, karnavalinių kostiumų bei batų, profesionalaus grimo, tautinės sirgalių atributikos, šventinių aksesuarų sau ir šventiniam stalui. „Švenčių mieste” visos šventės telpa po vienu stogu, o išsirinkti tai, ko reikia tai vienintelei, visada padeda profesionalūs konsultantai.

Mūsų misija tiekti tik aukščiausios kokybės prekes bei teikti tik kokybiškiausias paslaugas, užtikrinti geriausią klientų aptarnavimą. Ir tai jau įvertino ne viena organizacija bei įmonė: valstybinės įstaigos, bankai, teatrai, TV projektai, prekybos centrai, telekomunikacijos bendrovės, viešbučiai, restoranai. Tai skatina mus ir toliau mokytis, tobulėti ir puoselėti išskirtinių švenčių tradicijas.