Idėjos - tinklaraštis

Adamsų šeimynėlės vakarėlio idėjos

Vakarėlio apranga ir stilius

Iš pirmo žvilgsnio gali pasirodyti, kad Adamsai – pikta, blogio jėgų apsėsta šeimyna. Tačiau nepaisant jų tamsaus įvaizdžio, jie yra linksmi ir geranoriški.Ruošiantis šiam vakarėliui įvaizdyje dominuos tamsios spalvos. Visi herojai yra pablyškę juodaplaukiai (išskyrus dėdę Pūlinį, kurio galvą puošia plikė), taigi jums pravers perukai ir grimas. Moterys gali įsikūnyti į fatališką Mertišę, rūsčiąją Ketvirtadienę arba kvaištelėjusią močiutę. Mertišės įvaizdžiui reikės paleisti ilgus, juodus plaukus (arba peruką), gausiai nupudruoti veidą šviesia pudra, ryškiai išdažyti akis, lūpas ir apsirengti įspūdingais, juodais drabužiais. Mertišė visuomet pasipuošusi, tarsi eitų į prabangų vakarėlį. Ketvirtadienei reikėtų susipinti dvi juodas kasas, šviesiai nusigrimuoti veidą ir panaudoti grimą ratilams po akimis – toks pats grimo stilius tiks ir jos broliui, dėdei pūliniui bei liokajui Svirduliui. Adamsų vaikų apranga per daug neišsiskiria, tai vaikiški drabužiai, tačiau kiek senamadiški ir būtinai tamsūs. Dėdė Pūlinys nešioja ilgą juodą sutaną, Svirdulys – juodą kostiumą, baltus marškinius ir peteliškę, Gomesas – tamsius, dažniausiai dryžuotus kostiumus, na o senelė amžinai susišiaušusi ir apsiskarmalavusi.

Šiame video išsami instrukcija, kaip pasidaryti Mertišės makiažą:

Vakarėlio dekoravimas ir serviravimas

Adamsų dvaras tamsus ir niūrus, jį iš tolo aplenkia apylinkių gyventojai, todėl pirmiausia jums reikėtų kiek įmanoma užtamsinti šventės vietą. Interjere gali dominuoti juoda ir raudona spalvos. Dekoracijoms tiks viskas, kas tiktų siaubo kambariui: skeletai, kaukolės, karstai, antkapiai, voratinkliai, vorai ir kitokios baisybės. Šiurpių dekoracijų galite pasidaryti ir patys – voratinkliams panaudokite marlę, o vorus iškirpkite iš storo juodo kartono. Vaistinėje nusipirkite medicininių pirštinių, pripūskite jas ir užriškite – tai bus Daiktas, kurį galite padėti ant stalo, jis gali kyšoti iš stalčių ar net svečių kišenių. Niūriam interjerui reikėtų daug žvakių, aplinką galima puošti ir tamsiomis medžiagomis. Jeigu neturite tamsių baldų, jos puikiai tiks kėdėms ir sofoms apdengti. Stalus puoškite gėlėmis, tik nepamirškite nukirpti žiedų.

Svečius vaišinkite kraupokais patiekalais. Iškepkite „raganų pirštelių” – jums reikės pailgų sausainių, kurių gale pritvirtinti migdolo riešutai atrodys tarsi nagas. Perpjaukite per pusę kiaušinius, uždėkite pusę alyvuogės ir ant stalo turėsite puikių akių. Gerai išplaukite gumines pirštines, prileiskite vandens ir užšaldykite šaldiklyje. Ledinę ranką vietoje ledukų pamerkite į punšą ar kitus gėrimus.

Vakarėlio programa

Adamsų vakarėliai garsėjo ne tik ekscentriškais svečiais ir neįprastomis vaišėmis, bet ir šokiais – Mertišės ir Gomeso tango ir tradicine „mamuška”, kurią Gomesas trypė kartu su dėde Pūliniu. Vakarėlyje turėkite filmo garso takelį – tegul pašėlę šokiai tampa didžiausia pramoga.

Adamsų gyvenimas yra mistifikuotas, todėl patyrusios senelės galite paprašyti išburti ateitį. Vakarėlyje turėkite ir įvairių azartiškų žaidimų – viskas, kas yra šiek tiek nuodėminga, Adamsams puikiai tiks.

Prisijunkite prie mūsų Facebook profilio gerbėjų būrio ir pirmieji sužinokite „Švenčių miesto” naujienas.

Žmonės skaitę šį straipsnį pirko šias prekes: