Idėjos - tinklaraštis

Akinių vakarėlio idėjos

Vakarėlio apranga ir stilius

Organizuodami teminį vakarėlį dažniausiai galvojame apie kostiumus, tačiau ne visi svečiai turi noro ir laiko ieškoti įmantrių kostiumų. Jei jūsų kompanija būtent tokia – pakvieskite visus ateiti su kuo įdomesniais akiniais. Pasipuošti jums gali padėti ir seneliai, kurie greičiausiai saugo savo jaunystės akinius, ir specializuotos parduotuvės.

Pasirinkti akiniai padiktuos visą aprangos stilių. Vieni akiniai jus pavers hipiu, kiti – griežta mokytoja, treti – 80-ųjų žvaigžde ar Lady Gaga. Visus priblokšite, jei vakarėlyje pasirodysite su šviečiančiais akiniais.

Vakarėlio dekoravimas ir serviravimas

Jūsų šventės interjeras gali būti spalvingas, kaip ir akiniuoti svečiai. Nusipirkite spalvoto popieriaus, iškirpkite daug įvairiaspalvių akinių ir jais dekoruokite sienas, langus ar net stalą. Internete rasite daug akiniuotų įžymybių. Atspausdinkite jų nuotraukas ir prikabinėkite ant sienų. Įsigykite popierinių staltiesių ir pripieškite ant jų akinių – turėsite originalią vakarėlio temą atitinkančią stalo puošmeną.

Akinių temai sunku pritaikyti patiekalus, tačiau tikrai galite užsakyti tortą su akiniais, kuriuos visi draugiškai galėsite suvalgyti.

Vakarėlio programa

Įsteikite keletą akinių nominacijų ir paprašykite, kad svečiai balsuotų už jiems labiausiai patikusius akinius. Galite rinkti juokingiausius, orginaliausius ar net seksualiausius akinius.

Surenkite viktoriną apie akinius ir žinomus akiniuočius. Jei žmonių mažiau, galite simboliškus prizus dovanoti tam, kas pirmas pakelia ranką ir teisingai atsako į klausimą. Jei daugiau – suskirstykite svečius komandomis ir darykite protų mūšį, kuomet komanda teisingus atsakymus surašo ant popieriaus lapo, o po turnyro suskaičiuojami teisingi atsakymai ir paskelbiami nugalėtojai.

Prisijunkite prie mūsų Facebook profilio gerbėjų būrio ir pirmieji sužinokite „Švenčių miesto” naujienas.

Žmonės skaitę šį straipsnį pirko šias prekes: