Idėjos - tinklaraštis

Angelų ir demonų vakarėlio idėjos

Vakarėlio apranga ir stilius

Šiame vakarėlyje susiduria gėris ir blogis, juoda ir balta, dangiškos būtybės ir pragaro monstrai, aštrūs ragai ir švelnūs sparnai. Aprangą pirmiausiai diktuoja spalvos ir aksesuarai. Angelai – balti, pasipuošę pastelinių spalvų aksesuarais (juostomis, diržais, pirštinėmis, plunksnomis, sparnais). Jų rankose arfos, virš galvų – auros. Velniai kur kas spalvingesnės asmenybės. Jie gali būti juodi, raudoni arba išsiskirti keliomis ryškiomis spalvomis. Demonų grimasryškus ir kraupus. Iš po plaukų kyšo ragai, iš kelnių – uodegos, veidus “puošia” klaikios kaukės. Velnių rankose – šakės.

Dekoravimas ir serviravimas

Tokiai kontrastingai publikai tiks ir kontrastingos vakarėlio dekoracijos. Dominuojančios spalvos – juoda, balta ir raudona. Šiomis spalvomis galite dekoruoti stalus, pavyzdžiui – užtiesiate juodą staltiesę, naudojate raudonas lėkštes ir baltas servetėles. Patalpą taip pat galite dekoruoti įvairiais religiniais simboliais ir magijos simbolika. Simbolius pieškite ant sienų, grindų, dėliokite ant stalų. Atspausdinkite arba užrašykite ant didelių popieriaus lapų žinomiausias citatas iš biblijos. Vaišių stalą padalinkite į dvi dalis ir uždenkite balta bei juoda staltiesėmis. Vienoje, baltojoje pusėje, angelų maistas – švelnus ir saldus, kitoje, juodojoje, aštriai maitinsis demonai.

Vakarėlio programa

Nupirkite kelias grimo paletes ir organizuokite demoniškiausio bei angeliškiausio veido piešimo konkursą svečiams, kurie nepasižymės įspūdingomis kaukėmis ar makijažu. Amžina demonų užduotis – sugundyti kuo daugiau angelų ir persivilioti į savo stovyklą, tad nepašykštėkite tam reikalingų priemonių – kortų ir vyno, bei organizuokite demonų šokių viliotinį, kuriuo demonai turėtų į savo stovyklą persivilioti kuo daugiau angelų.

Prisijunkite prie mūsų Facebook profilio gerbėjų būrio ir pirmieji sužinokite „Švenčių miesto” naujienas.

Žmonės skaitę šį straipsnį pirko šias prekes: