Mano Krepšelis 0 0,00 €

Idėjos - tinklaraštis

„Arabiškos nakties” vakarėlio idėjos

Vakarėlio apranga ir stilius

Daugelis iš vaikystės atsimename arabiškų pasakų knygą „Tūkstantis ir viena naktis”, kurioje pasakas savo karaliui kiekvieną naktį seka gražuolė Šecherezada. Jūsų svečiai – Šecherezados pasakų herojai: Aladinas, haremo gražuolės, sultonai, arabų princesės, gundančios pilvo šokėjos, džinai ir pabaisos. Dominuoja ryškios spalvos ir blizgesys, daug auksinių dekoracijų ir papuošalų. Vyrai puošiasi plačiomis kelnėmis ir plačiais diržais, siuvinėtomis liemenėmis, ant galvos dėvi turbanus. Moterys dėvi čadras, ilgus sijonus, skaras, daugybę apyrankių ir masyvius auskarus. Tiek vyrai, tiek moterys labiau panašės į arabus, jei dėvės tamsius perukus ir juodai paryškins akis.

Vakarėlio dekoravimas ir serviravimas

Būtų idealu jei galėtumėte patiesti kilimus ir pridėti daug pagalvių, kad svečiai galėtų sėdėti arba gulinėti ant žemės. Patalpoje prikabinėkite raštuotų skarų arba ryškių paklodžių ir uždekite daug žvakių. Rytietiškos romantikos suteiks smilkalai ir specialiai parinkta rytietiška muzika. Dekoravimui galite panaudoti ryškius raudonus ir oranžinius balionus bei auksinius kaspinus ar girliandas. Šecherezados naktį padės sukurti palubėje pakabintos žvaigždės ir mėnulis. Būtinos interjero detalės – Aladino lempa ir kaljanas.

Svečius vaišinkite patiekalais su lavašu, pita duona, kus kusu ir ryžiais. Naudokite rytietiškus prieskonius – karį, guarammasala ir chmelisuneli.

Vakarėlio programa

Kokia arabiška naktis be pilvo šokio. Pasikvieskite profesionalią pilvo šokių šokėją, kuri ne tik pašoktų susirinkusiems svečiams, bet ir galėtų pamokyti pilvo šokio susirinkusias gražuoles. Taip pat galite pažaisti norų spėjimo žaidimą. Susėskite ir siųskite ratu Aladino lempą. Tas svečias, kurio rankose atsiduria lempa, turi sugalvoti tris norus ir niekam apie tai nesakyti. Visi kiti surašo klausimus, į kuriuos laikinas Aladino lempos šeimininkas turi atsakyti. Tuomet visi spėja, kokie yra sugalvotieji norai. Kiekvienas svečias gali spėti tik vieną kartą. Atspėjusiems įteikite prizus.

Atskirame kambaryje galite surengti rytietiškų pasakų motyvais pastatytų filmų peržiūrą.

Prisijunkite prie mūsų Facebook profilio gerbėjų būrio ir pirmieji sužinokite „Švenčių miesto” naujienas.

Žmonės skaitę šį straipsnį pirko šias prekes: