Idėjos - tinklaraštis

„Atgal į mokyklą” vakarėlio idėjos

Vakarėlio apranga ir stilius

Tai vienas linksmiausių vakarėlių, tradiciškai rengiamų rugsėjo mėnesį. Tačiau šią temą galite pasirinkti ne tik rugsėjo šventei. Ji puikiai tiks ir gimtadieniui, ir Naujiesiems metams. Dėl aprangos daug galvos sukti nereikės, nes visi mokiniai privaloma tvarka dėvi uniformas. Jeigu neišsaugojote savo mokyklinės uniformos arba ją išaugote, tikrai nesunkiai rasite kuo pasipuošti grįžimo į mokyklą proga. Tereikia susirasti baltus marškinius, merginoms – pliusuotus sijonėlius ir baltas kojines, vaikinams – kostiumines kelnes arba kostiumus. Mokinuko įvaizdžiui sukurti tiks akiniai, petnešos ir rašalo dėmės ant rūbų ar rankų. Gal mokiniai ir nelabai apsidžiaugs, bet į vakarėlį gali užsukti vienas kitas mokytojas raštuotu megztiniu ar griežta mokytoja su dideliu kuodu.

Vakarėlio dekoravimas ir serviravimas

Prisiminkite kaip atrodė jūsų mokykla ir klasė. Pakabinkite mokyklinę lentą ar kelias ir aprašinėkite visiems gerai pažįstamais mokykliniais užrašais (J+K=KM, HMR) bei formulėmis. Kanceliarinių prekių parduotuvėje nusipirkite didelio formato languoto popieriaus lapų, aprašinėkite juos juokingomis mokyklinėmis frazėmis ir taip pat pakabinkite ant sienų. Patalpos ir stalo dekoracijoms tiks visos mokyklinės priemonės, kurias tik rasite: gaubliai, žemėlapiai, mokykliniai sąsiuviniai, skriestuvai ir liniuotės. Stalus padenkite popierinėmis staltiesėmis, kurias taip pat galite aprašinėti ir išpiešti dažniausiai ant mokyklinių suolų pasitaikančiais piešiniais. Jeigu vakarėlis vyksta pakankamai erdvioje patalpoje, galite suskirstyti ją į zonas „klasė”, „valgykla”, „rūkykla” ir atitinkamai zonas „įrengti”.

Vakarėlio programa

Geriausias užsiėmimas mokiniams – iš kartos į kartą perduodami mokykliniai žaidimai, t.y. „kryžiukai-nuliukai”, „laivai”, „butelis”, „kartuvės” ir įvairūs kortų žaidimai. Galite surengti azartišką laivų karų turnyrą ir apdovanoti finalistus. Iš anksto susitarkite su keliais vakarėlyje dalyvaujančiais mokytojais, kad jie pravestų porą pamokų. Fizinio lavinimo pamokoje mokiniai galėtų bėgti estafetę, o geografijos pamokoje patikrinti žinias apie šalis, jų vėliavas ir sostines.

Prisijunkite prie mūsų Facebook profilio gerbėjų būrio ir pirmieji sužinokite „Švenčių miesto” naujienas.

Žmonės skaitę šį straipsnį pirko šias prekes: