Idėjos - tinklaraštis

BALIONAI – UNIVERSALŪS IR ĮKVEPIANTYS

„Balionų Šalis” – išskirtinė JAV įmonių „Qualatex” bei „Amscan-Anagram Inc.” produkcijos atstovė Lietuvoje. Šie ekologiški, tvirti ir itin kokybiški balionai vieni labiausiai vertinamų pasaulyje. Ruošdami balionų dekoracijas mes juos pučiame specialiais elektroniniais kompresoriais, kurie leidžia išgauti labai taisyklingą formą. Tad sukomponuotos dekoracijos išlaiko savo tūrį ir pavidalą net dvi savaites.

Kokybiški balionai – viena universaliausių ir niekada iš mados  neišeinančių dekoravimo priemonių. Galima sakyti, kad balionai ir vėl išgyvena savąjį renesansą, nes šiandien jų formų ir spalvų pasiūla tokia didelė, kad galima įgyvendinti pačius įdomiausius ir gražiausius sumanymus. Skaidrūs, ryškių ar pastelinių spalvų, apvalūs bei ilgi kaip makaronai, žvaigždžių, širdelių ar raidžių ir skaičių pavidalo, mažyčiai bei didžiuliai, auksiniai ir sidabriniai, marginti ornamentais ar vaikiškų filmukų herojais – tai toks dekoravimo idėjų lobynas, tik svarbu nepritrūkti vaizduotės.

Mes savo vaizduotę ir kūrybiškumą nuolat laviname dekoruodami pačias įvairiausias jūsų šventes. Mūsų dekoratorių komanda visada pasiruošusi sukurti kažką unikalaus ir neužmirštamo. Jau daugiau kaip dešimtmetį „Balionų šalies” kūrybinė komanda tobulinasi įvairiuose pasauliniuose simpoziumuose, parodose pažindinasi su rinkos naujovėmis, mokosi iš geriausių savo srities profesionalų, o neretai ir patys tampa mokytojais.

Jau pats „Balionų Šalies” pavadinimas mus įpareigoja būti pačiais išradingiausiais balionų ambasadoriais. Iš balionų mes kuriame viską, kas tik įmanoma: balionų puokštes ir figūras, belionų efektus bei dekoracijas ir, žinoma, šilkografijos būdų spausdiname reklaminius balionus.

O jei jūs patys norite išmokti dekoravimo balionais paslapčių, kviečiame į „Balionų Šalies Akademiją”, kuri organizuoja įvairias pamokėles vaikams ir suaugusiems. Tai puiki proga išmokti lankstyti iš balionų ivairiausius gyvūnėlius bei komponuoti balionų puokštes ar figūras.