Idėjos - tinklaraštis

Balionų figūros

Šie originalūs ir išradingi kūriniai iš balionų – ne tik įspūdinga šventės dekoracija, bet ir nepaprastai graži dovana, pavyzdžiui, krikštynų proga. Skirtingoms progoms bei šventėms kuriame savitas ir originalias balionų skulptūras bei kompozicijas. Kiekvieną jų puošiame tik tai šventei tinkančiais aksesuarais: krikštynoms ar kūdikio sutiktuvėms figūrą galime papuošti balioniniu čiulptuku, vestuvėms – jaunavedžių figūromis, mamos dienai – iš modeliavimo balionų išlankstyta gėlių puokšte, vaiko gimtadieniui – jo mėgiamų pasakų ar filmukų herojais.

Galime jums pasiūlyti tiek stovinčias figūras, tiek pakabinamas. Tokias figūras galime pripildyti heliu arba įprastu oru. Dekoracijas, pripildytas oru, reikia pritvirtinti (pririšti ar prikabinti) prie lubų, tą padaryti ypač paprasta jei jūsų renginio vietoje yra pakabinamos lubos. Jei lubos lygios, siūlome rinktis heliu pripildytas dekoracijas. Tokiu atveju jums pakaks dekoraciją išimti iš transportavimo maišo ir paleisti prie lubų. Dekoracija pati „prilips” jūsų norimoje vietoje. Vos keletas tokių dekoracijų erdvei suteiks išskirtinio šventiškumo.

Jei suintrigavome – svarbu nepamiršti, kad balionų figūros pagaminimas užtrunka, tad nepalikite savo užsakymo paskutinei minutei. Patogiausia užsakyti balionų figūrą 2-3 dienas prieš šventę.

Balionų figūros kokybę garantuoja kokybiškiausi „Qualatex” (JAV) balionai. Kad figūras būtų patogu transportuoti, jas gaminame tokio dydžio, kad patogiai tilptų į lengvąjį automobilį. Taip pat figūrą supakuojame į specialius maišus, tad galite būti tikri, kad balionai kelionės metu neišsileis.
Lauksime Jūsų „Švenčių miesto” ir „Balionų šalies” parduotuvėse.