Idėjos - tinklaraštis

Baltos Kalėdos su „Snowonder”

Ar norėtumėte, kad Jūsų šeimos Kalėdos būtų išties stebuklingos ir žiemiški stebuklai dėtųsi tiesiog po jūsų namų stogu? Jei taip, tuomet skaitykite toliau, kaip su  Snowonder pakelti Kalėdinę dvasią ir atšvęsti tikrai BALTAS Kalėdas net ir tada, kai už lango iš pilko dangaus kapsi lietus.

Kalėdos paslaptingas metas, kai dedasi stebuklai… Kodėl nepabandžius iškrėsti keletos išdaigų, kurios sustiprintų tikėjimą magiškais Kalėdų stebuklais?

Kalėdinės staigmenos ir pokštai su Snowonder

* Kalėdų rytą, kol artimieji dar miega, pažerkite sniego prie jų lovos, kad pabudę įliptų tiesiai į šaltą Snowonder sniegą;

* Pažerkite sniego po egle Kalėdų rytą;

* Pripilkite Snowonder sniego svečiams į batus ar paltų kišenes;

* Palikite Kalėdų senelio snieguotus pėdsakus, kad Kalėdų rytą juos rastų vaikai;

* Supakuokite sniegą vaikams, kaip Kalėdinę dovaną didelėje dėžėje;

* Paslėpkite Kalėdines dovanas Snowonder sniege;

* Apgaukite artimuosius, jog pas jus sninga – nusiųskite jiems nuotraukų su sniegu Snowonder.

* Jei būsite Kalėdų senelis, pademonstruokite šiek tiek magijos mažiesiems – parodykite, kaip gaminamas sniegas Snowonder, o pasakodami, pridėkite šiek tiek magijos ir burtų.

* Jei Kalėdos be sniego – važiuodami aplankyti draugų ir artimųjų, nuvežkite jiems maišą Snowonder sniego dovanų. Sniegas bus puiki Kalėdinė pramoga mažiesiems.

* Palaikę sniegą Snowonder šaldymo kameroje, pasigaminkite tikrų sniego gniūžčių arba sudėkite iš jų mažą sniego senį-besmegenį.

Puoškite namus Kalėdoms su Snowonder

Puošiant namus Kalėdoms neapsieinama be eglės, lempučių ir žinoma SNIEGO. Tikro sniego į namus nenešame, tačiau žmonės vienaip ar kitaip vis vien  bando jį imituoti. Pavyzdžiui karpytomis snaigėmis, purškiamomis sniego putomis, baltais blizgučiais, paprasčiausiais popieriniais burbuliukais klijuojamais ant langų, balta vata ant palangių, plastikiniu sniegu ir t.t.

Pasitelkus Snowonder  namų puošyboje galėsite sukurti itin žiemiškų Kalėdinių dekoracijų tiesiog po namų stogu. Jūsų Kalėdinė eglutė ar šventinis vainikas  su  Snowonder sniegu atrodys tarsi ką tik apsnigti. Net jei namuose puikuojasi gyva žaliaskarė – galite nesibaiminti dėdami Snowonder sniegą ant šakų, nes Snowonder sniegas yra 100 % saugus ir ekologiškas. Snowonder sniegu galite puošti įvairius kitus namuose turimus augalus. Augalus padengtus sniegu užteks karts nuo karto apipurkšti vandeniu.

Baltas sniegas puikiai dera, kaip Kalėdinių dekoracijų pagrindas. Dažnai jį matome parduotuvių vitrinose ir ant namų palangių. Magiškai atrodo ant apsnigtos palangės mirganti žvakės liepsna. Dažnai apsnigtas namų palanges taip pat puošia nedideli žibintai, Kalėdų simboliu tapę ryškiaspalviai mandarinai, žalios spygliuočių šakos ir ryškiaspalviai eglutės žaisliukai ir kt. Snowonder sniegas papildys jūsų pasirinktas Kalėdines dekoracijas ir suteiks namams daugiau žiemiškos baltų Kalėdų nuotaikos.

Tegul sniegas Snowonder tampa mažu Kalėdiniu stebuklu ir jūsų namuose!

 

Žmonės skaitę šį straipsnį pirko šias prekes: