Idėjos - tinklaraštis

Berniuko krikštynos

Berniuko krikštynų spalva tradiciškai yra žydra, tačiau ši tradicija neturėtų riboti jūsų kūrybiškumo ir fantazijos. Juk berniukų krikštynoms puikiai tinka bet kokios pastelinės spalvos ir jų deriniai. Krikštynų dekoracijas pradėkite rinktis nuo balionų – jie visuomet vaikams suteikia daug džiaugsmo. Žydrus, baltus, auksinius ar kitų pastelinių spalvų balionus galite pripildyti helio ir paleisti palubėje. „Švenčių Mieste” galėsite įsigyti helio nedidelėje taroje, todėl labai paprastai galėsite pasirinktus balionus juo pripildyti. Gražiai atrodys balionų puokštės, ypač jei kompozicijai panaudosite balionus su specialiais berniukų krikštynų ornamentais ir užrašais. Į tokią puokštę puikai įsikomponuos ir įvairių formų spalvingi foliniai balionai. Dar paprastesnis būdas – tiesiog pririškite balionus prie kėdžių, o jei norite sutaupyti laiko – įsigykite keletą balionų rinkinių „Dekoruoju pats” ir greitai sukursite žavias girliandas. Vaikams tikrai padarys įspūdį balionai su švieselėmis, kuriais galite ne tik papuošti šventės vietą, bet ir vakare paleisti į dangų.

Berniuko krikštynų puošimas

Prie dekoracijų iš balionų siūlome derinti įvairias girliandas. Tai gali būti girliandos su kūdikėliais, vežimėliais, žydromis pėdutėmis, vaikiškais drabužėliais ar tiesiog spalvingi kaspinai ir karoliukai. Jei jūsų vaikas jau paaugęs, galite drąsiai panaudoti dekoracijas su jo mėgstamų animacinių filmų herojais. Visada prabangiai ir elegantiškai atrodys organza ir tiulis. Šiomis medžiagomis galima dekoruoti stalą arba surišti didelius kaspinus ant kėdžių atlošų.

Berniuko krikštynų stalo serviravimas

Krikštynose dažniausiai dalyvauja daug vaikų, todėl stalą bus patogu serviruoti vienkartiniais indais. Mūsų parduotuvėje galėsite įsigyti įvairių spalvų vienkartinių staltiesių, indų ir įrankių, kuriuos paprasta spalviškai suderinti su kitomis dekoracijomis. Krikštynų stalą papuoškite įvairiaspalviu konfeti ir teminėmis statulėlėmis. Jei planuojate, kaip susodinti svečius, jums pravers čiulptuko formos svečių kortelės. Nepamirškite, kad vaišės yra svarbus serviravimo akcentas, todėl jose taip pat gali vyrauti krikštynų tematika, pavyzdžiui, sausainiai gali būti vaikiškų batukų formos, pyragaičių ir saldainių spalvas galima suderinti su dekoracijų spalva. Žinoma, svarbiausia valgoma stalo dekoracija yra tortas. Paprašykite, kad konditerės iškeptų „berniukišką” tortą, pavyzdžiui su traukinukais, mašinėlėmis ar meškučiais.

Krikštynų svečiams, ypač mažiesiems, reikalinga veikla. Paruoškite kiekvienam krikštynose dalyvaujančiam vaikui po nedidelę dovanėlę – sukomplektuokite flomasterių, kreidelių, kortelių piešimui ir saldainių. „Švenčių Mieste” jūsų mažųjų svečių laukia ir nemažas žaidimų bei prizų pasirinkimas. Pasiūlykite jiems pažaisti „Klouno nosį”, „Piratų lobį” ir įsteikite prizus nugalėtojams. Vakare pradžiuginkite vaikus bengliškomis ugnelėmis, paleiskite skrydžiui dangaus žibintus arba tuos pačius, dekoravimui panaudotus balionus, prie kurių visi svečiai pririš palinkėjimus ką tik pakrikštytam mažyliui.

Prisijunkite prie mūsų Facebook profilio gerbėjų būrio ir pirmieji sužinokite „Švenčių miesto” naujienas.

 

Žmonės skaitę šį straipsnį pirko šias prekes: