Idėjos - tinklaraštis

Bernvakario idėjos

Artėja jūsų draugo bernvakaris, o viskas, ką esate organizavęs, yra pasisėdėjimas bare su draugais? Nepergyvenkite, tai nėra tokia sudėtinga užduotis, kaip gali pasirodyti iš pirmo žvilgsnio. Tereikia turėti gerų idėjų bernvakariui ir viską kruopščiai suplanuoti. Taigi, nuo ko pradėti?

Bernvakario planavimas

1. Pasikalbėkite su būsimu jaunikiu. Kaip kiekviena mergina įsivaizduoja tobulas vestuves, taip vaikinai pamąsto apie nerealų bernvakarį. Sužinokite, ko norėtų jūsų draugas – ekstremalios iškylos, išvykos į kitą miestą ar netolimą užsienį, o gal ramaus pasisėdėjimo su draugais? Žymiai lengviau planuoti renginį, kai žinote būsimo jaunikio pageidavimus – juk tai jo vakarėlis.

2. Sudarykite svečių sąrašą. Aptarkite su laisve beprarandančiu draugu, ką jis norėtų matyti savo bernvakaryje. Gerai pagalvokite, ar į bernvakarį vertą kviesti jo šeimos narius (tėvą, brolį), nes tai gali visiškai pakeisti bernvakario eigą.

3. Susirinkite bernvakario dalyvių telefono numerius, el. pašto adresus arba dar geriau – sukurkite uždarą grupę „Facebook” tinkle, kad galėtumėte palaikyti ryšį. Sužinokite, ką jie mėgsta ir kokių specialių pageidavimų turi dėl maisto, gėrimų ar programos.

4. Paskirkite datą. Jokiu būdu neplanuokite bernvakario prieš pat vestuves, kad jūsų draugo neištiktų filmo „Pagirios Las Vegase” herojaus likimas. Numatykite bent keletą dienų jam atsigauti. Dalyvius apie numatytą datą informuokite kuo anksčiau, idealiu atveju – prieš porą mėnesių.

Bernvakario apranga

Teminė apranga tikrai padarys bernvakarį įsimintinu. Galite persirengti kaliniais, kunigais, kariškiais, policininkais, superherojais ar net monstrais. Viskas priklauso nuo svečių nusiteikimo puoštis ir biudžeto. Geriausia vieta sukomplektuoti bernvakarių kostiumus yra Švenčių Miesto” parduotuvė. Čia rasite įvairių kaukių, aksesuarų ir linksmos bernvakarių atributikos.

Bernvakario programa

Apgalvokite įvairias alternatyvas. Jei planuojate aktyvius užsiėmimus, sudarykite sąrašą, kas tai galėtų būti: dažasvydis, kartingai, šuolis parašiutu, buriavimo pamokos ar skraidymas sklandytuvu. Jei svarstote išvykti į kitą miestą – sudarykite miestų, kuriuose galite linksmai praleisti laiką, sąrašą. Visada įdomu aplankyti netolimą užsienį – Rygą, Varšuvą o gal net Minską? Tokiu atveju pradėkite organizacinius darbus kuo anksčiau, kad liktų pakankamai laiko užsakyti viešbučius.

Koks bernvakaris be striptizo šokėjos? Jos pasirodymas būtinai turi būti siurprizas. Gerai apgalvokite, kur vyks šokėjos pasirodymas ir pasistenkite, kad jis įvyktu pačiu netikėčiausiu momentu. Nepamirškite, kad kažkada turėsite ir pavalgyti, tad suplanuokite kada ir kur užkąsite.

Bernvakario idėjos

Jei jau pabendravote su jaunikiu bei jo draugais ir vis dar neturite idėjos bernvakariui, pateikiame jums penkiolikos idėjų sąrašą kuris, tikėkimės, pagelbės surengti nepamirštamą šventę:

– išvyka į ralio varžybas;

– slidinėjimas Druskininkų arenoje;

– nardymo kursai;

– šuolis parašiutu;

– linksmas „flašmobas”;

– futbolo varžybos;

– išvyka į pajūrį;

– stovykla prie ežero;

– baidarių žygis;

– stalo futbolo turnyras;

– kompiuterinių žaidimų turnyras;

– pokerio turnyras;

– žvejų iškyla;

– boulingo varžybos;

– persirengėlių-transvestitų vakarėlis.

Bernvakaryje turėkite linksmų žaidimų ir prizų, kuriais kartas nuo karto pradžiuginsite vienos ar kitos rungties nugalėtoją arba patį būsimą jaunikį.

Linksmo šėliojimo!

 Prisijunkite prie mūsų Facebook profilio gerbėjų būrio ir pirmieji sužinokite „Švenčių miesto” naujienas.

Žmonės skaitę šį straipsnį pirko šias prekes: