Mano Krepšelis 0 0,00 €

Idėjos - tinklaraštis

Bernvakarių atributika

Bernvakaris – paskutinis laisvas būsimo jaunikio vakaras su draugais, todėl laisvę beprarandančio vyriškio jaunystės bendražygiai privalo pasirūpinti, kad atsisveikinimas būtų įspūdingas ir įsimintinas visam gyvenimui.

Bernvakario dekoravimas

Nors dekoravimas ne itin vyriškas užsiėmimas, bernvakario vietą rekomenduojame papuošti. Vyrai, kurie nelinkę gaišti laiko tokiems dalykams, dekoravimo klausimą išspręs labai paprastai – apsilankę „Švenčių Mieste”. Bernvakarių dekoravimui siūlome panaudoti įvairius, juokingus balionus – tai nebrangus, paprastas ir efektyvus būdas sukurti žaismingą atmosferą. Įsigykite alaus bokalo formos balionų arba balionų su juokingais piešiniais, pavyzdžiui, ateivio veidu. Bernvakario dekoracijoms taip pat tiks balionai su vyro ar moters veidais. Jei pageidaujate ko nors įspūdingo ir originalaus – „Švenčių Miesto” dizainerės jums mielai iš balionų sukurs bet kokio dydžio ir formos figūras. Bernvakarį galite dekoruoti ir įvairiomis erotinėmis prekėmis bei linksmais žaislais – antrankiais, botagėliais, guminėmis lėlėmis.

Taip pat galite kūrybingai išnaudoti viena pagrindinių aksesuarų – butelius. Įsigykite įvairiausių juokingų etikečių ir užklijuokite jas ant gėrimų – turėsite linksmą stalo aksesuarą. Nepatingėkite savo draugo vakarėliui parūpinti ir erotiškos formos ledukų – „Švenčių Mieste” galite įsigyti specialias tokių ledukų formas.

Bernvakario aksesuarai

Taip jau yra, kad vaikinai yra mažiau nusiteikę puoštis šventėms, todėl jiems galime pasiūlyti paprastų, bet tikrai ne mažiau įspūdingų sprendimų. Pavyzdžiui, ūsai ir barzdos, kurių asortimentas ko gero didžiausias „Švenčių Mieste”, yra paprastas ir linksmas būdas pasipuošti vyriškai kompanijai. Mūsų parduotuvėje gali apsipirkti vienuoliais, kaliniais, policininkais ir kitais personažais nusprendę tapti bernvakario dalyviai. Nepamirškite ir linksmų bernvakario aksesuarų bei žaidimų. Padovanokite būsimam jaunikiui arba visiems susirinkusiems po kokią nors smulkmeną: juokingus stringus, aimanų maišelį, meilės kauliukų žaidimą arba megztas kelnaites. Bernvakaryje labai pravartu turėti įvairių juokingų aksesuarų, pavyzdžiui diržą su laikikliais alaus bokalams, erotiškas žvakes ar žaidimą „Strip darts”.

Prisijunkite prie mūsų Facebook profilio gerbėjų būrio ir pirmieji sužinokite „Švenčių miesto” naujienas.

Žmonės skaitę šį straipsnį pirko šias prekes: