Idėjos - tinklaraštis

Blondinių ir moksliukų vakarėlio idėjos

Vakarėlio apranga ir stilius

Šiai vakarėlio temai jus greičiausia įkvėpė AshtonoKutcherio prodiusuojamas šou “Gražuolės ir moksliukai”. Į tokį vakarėlį renkasi madingos, seksualios ir išsipusčiusios tuštutės ir visiškai nemadingi, greičiau juokingi, akiniuoti moksliukai. Merginų aprangoje dominuoja rožinė spalva, daug aksesuarų, o makiažas ir manikiūras labai ryškūs. Vaikinų apranga kaip iš praėjusio dešimtmečio arba dėvėtų drabužių parduotuvės: juokingi megztiniai ir liemenės, iš mados išėjusių spalvų ir raštų marškiniai, tėvų jaunystes laikų stiliaus kelnės. Moksliukišką prigimtį išduoda didžiuliai, juokingi akiniai.

Vakarėlio dekoravimas ir serviravimas

Blondinių ir moksliukų vakarėliui tiks bet kokios, jums patinkančios šventinės dekoracijos. Kad būtų įdomiau, galite suformuoti dvi atskiras erdves, vieną skirtą moksliukams, kitą – blondinėms. Moksliukų erdvėje padėkite enciklopediją, gaublį, pastatykite kompiuterį, ant sienų prikabinkite formulių. Blondinių „kampelį” papuoškite rožinėmis spalvomis, balionais. Pastatykite didelį veidrodį ir padėkite grožio priemonių. Maistą ir gėrimus taip pat pateikite kontrastingai – moksliukai gali gerti ir iš butelių, o blondinės – iš gražių, visais įmanomais papuošimais dekoruotų taurių.

Vakarėlio programa

Surenkite moksliukų ir blondinių varžybas. Moksliukams duokite užduotį paruošti įvairių klausimų turą blondinėms iš mokslo srities, o blondinės tegul klausinėja moksliukų apie grožį ir madą. Daugiausiai teisingų atsakymų pateikusiai komandai skirkite moksliukiškus arba blondiniškus prizus.

Prisijunkite prie mūsų Facebook profilio gerbėjų būrio ir pirmieji sužinokite „Švenčių miesto” naujienas.

Žmonės skaitę šį straipsnį pirko šias prekes: