Idėjos - tinklaraštis

„Daktarai ir ligoninė” vakarėlio idėjos

Vakarėlio apranga ir stilius

Visi žinome kaip atrodo daktarai ar seselės. Jų apranga balta, melsva arba žalsva, jie dėvi chalatus, kepuraites ir klumpes. Tačiau einant į tokį vakarėlį nepakaks tik apsirengti baltai ir įsispirti crocs‘us. Turite atrodyti įtikinamai, todėl patartina aprangą stilizuoti, pavyzdžiui, papuošti kraujo dėmėmis arba raudonais kryžiais. Į kišenę galite įsidėti kokį nors medicininį instrumentą ar bent jau įspūdingo dydžio švirkštą. Daugelį jums reikalingų aksesuarų galite rasti vaistinėje, pavyzdžiui, guminių pirštinių, veido kaukių, kepuraičių, tvarsčių ir lašelinių.

Vakarėlio dekoravimas ir serviravimas

Prisiminkite kaip atrodo ligoninė ar gydytojo kabinetas. Čia kabo rentgeno nuotraukos, yra daug visokių instrumentų ir ryškių šviesų. Dekoracijų taip pat rasite artimiausioje vaistinėje – pripildykite lašelinių maišelius ir prikabinėkite jų. Ant didelio popieriaus lapo galite nupiešti kardiogramos imitaciją ir pakabinti ant sienos. Interjerą labai pagyvintų balti balionai su raudonais kryžiais, netikros kūno dalys ir organai. Maisto serviravimą taip pat priartinkite medicinos tematikai. Į stiklines pripilkite spalvingųjų M&M‘s arba TIC TAC saldainių – jie simbolizuos piliules. Tekilos stikliukuose paruoškite shot‘us su pomidorų sultimis – turėsite kažką panašaus į kraujo laboratoriją. Kepykloje užsakykite baltą tortą su raudonu kryžiumi.

Vakarėlio programa

Daktarai ir seselės gali susirungti įvairiose rungtyse. Pradėti galima nuo protų kovos medicinos tema. Toliau – praktinės užduotys. Priskirkite kiekvienam daktarui arba seselei po pacientą, išdalinkite bintą ir surenkite varžybas – kas geriau sutvarstys ligonį per dvi minutes. Kitas žaidimas – sudėkite ant padėklo kuo daugiau medicininių priemonių (pirštinės, termometras, žirklės, pipetė, tvarsčiai ir t.t.). Paprašykite, kad svečiai apžiūrėtų ir įsimintų daiktus, tuomet uždenkite padėklą ir apdovanokite tą, kuris įsiminė daugiausiai daiktų.

Prisijunkite prie mūsų Facebook profilio gerbėjų būrio ir pirmieji sužinokite „Švenčių miesto” naujienas.

Žmonės skaitę šį straipsnį pirko šias prekes: