Idėjos - tinklaraštis

Išraiškingieji dangaus šokėjai

Jie puikiai atkreipia dėmesį, nes matosi iš tolo, o pirmas įspūdis – nuostaba ir susižavėjimas išraiškingai judančiomis figūromis. Atrodo, kad šie, iš specialaus audinio pasiūti ilgi balionai, išties šoka. Šokti juos priverčia galingo ventiliatoriaus kuriamas oro srautas, o ilga judanti figūra priverčia jus atkreipti dėmesį. Prikaustančios žvilgsnius figūros sėkmingai naudojamos reklaminiais tikslais – mojuodamos ir šokdamos jos kviečia į naują parduotuvę, kavinę, išpardavimą ar pramoginį renginį. Dangaus šokėjus galima panaudoti ir labai originaliai bei netradiciškai, pavyzdžiui, vienas toks „šokėjas” yra net „dirigavęs” simfoniniam orkestrui…

Populiarūs tokie „šokėjai” ir masinių miestų švenčių metu, įvairiuose koncertuose, festivaliuose, diskotekose po atviru dangumi. Itin įspūdingai šokantys balionai atrodo apšviesti tamsiuoju paros metu.

Šokančias oro figūras, be abejo, galima išmoningai pritaikyti ir asmeninių švenčių dekorui. Net neabejojame, kad, pavyzdžiui, balti ar sidabriniai ir auksiniai vamzdžiai įspūdingai papuoštų ir vestuvių šventę bei jos šokių aikštelę, o spalvotas „šešiakojis” sukurtų nepakartojamą atmosferą vaikų šventei.

Dangaus šokėjų ieškokite „Švenčių mieste”. Mūsų nuomojamų figūrų aukštis – nuo 3 iki 6 metrų. Ventiliatoriaus galingumas – 2 kw, skersmuo – 50 centimetrų, aukštis – 50 centimetrų. Kreipkitės – visada padėsime išsirinkti tinkamiausią sprendimą jūsų šventėms.

DANGAUS ŠOKĖJŲ NUOMOS KAINORAŠTIS

Dėl dangaus šokėjų nuomos kreipkitės elektroniniu paštu jolanta@balionusalis.lt