Idėjos - tinklaraštis

Dekoravimas balionais

Dar ir dar kartą norisi pabrėžti balionų, kaip ypatingai įdomios švenčių dekoravimo ir puošimo priemonės, universalumą. Šiandien, kai nuo balionų įvairovės sukasi galva, kai gali rinktis itin sodrių spalvų ar pastelinius, absoliučiai skaidrius ar žvilgančius metalizuotu chromu, tikrai nebėra kaip jiems klijuoti tik vaikiškos puošmenos etiketės. Tai, ką šiuolaikiniai balionų dekoratoriai išdarinėja su balionais, verčia aikčioti net pačius išrankiausius, stilingiausius ir skeptiškiausius…

Auksinių balionų lubos, matinių balionų kaskados, baltų balionų varvekliai, balioninių gėlių girliandos, sienos, raidės, figūros, arkos, kolonos, logotipai… Fantazijai nėra ribų! Kūrybiškose ir savo darbą išmanančiose, dekoravimo technologijas įvaldžiusiose rankose atsidūrę balionai tampa stebuklinga priemone. Ją įsimylėję esame jau beveik 20 metų ir per juos sukaupta patirtimi bei idėjomis stebiname ne tik Lietuvos, bet ir Latvijos klientus. Ir nežadame sustoti!

„Balionų Šalies” dizaineriai ir dekoratoriai kasmet dalyvauja balionų dekoratorių simpoziumuose, lankosi specializuotuose tarptautiniuose seminaruose, idėjų semiasi iš specialių žurnalų – ir visa tai tam, kad jūsų šventės, renginiai, vestuvės ar gimtadieniai būtų patys originaliausi, efektingiausi ir įsimintų ilgam.

O kad šventės nesugadintų išdavikiškas baliono pokštelėjimas, dekoravimui renkamės tik pačius kokybiškiausius, specialiai dekoravimui skirtus ir profesionalių dekoratorių pripažintus JAV kompanijos „Pionieer balloon company” balionus „Qualatex”. Šių balionų kokybė leidžia sukurti neįtikėtinas kompozicijas, patalpoje idealiai išliekančias net 14 dienų. Balionus pučiame specialiais elektroniniais kompresoriais, tad visi balionai yra idealiai lygūs ir leidžia komponuoti preciziškai tikslias kompozicijas. Taip pat vieninteliai Lietuvoje balionų sienoms naudojame specialius rėmelius, kurių pagalba galime įvairiai transformuoti erdves, formuoti erdvines konstrukcijas (kolonas, arkas, tunelius ir pan.). Tad esame pasirengę įgyvendinti net ir pačius netikėčiausius jūsų pageidavimus bei pasiūlyti išradingiausias balionų dekoracijas jūsų renginiams ir šventėms – kreipkitės skaiste@balionusalis.lt.