Idėjos - tinklaraštis

Dirbtinis sniegas

Pasiilgote žiemos? Kalėdos be sniego jums ne Kalėdos? Norėtumėte prisiminti vaikystę ir pasigaminti sniego čiuožyklą kieme, o gal seniai svarstote, jog verta apdovanoti sniego gniūžtėmis mylimus draugus ir kaimynus? Ne bėda, net jei sniego lauke nėra, nuo šiol žiemiškus Jūsų norus, išpildyti padės tirpus Snowonder sniegas.

Snowonder sniegas visai kaip tikras – baltas, purus, slidus ir šaltas. Daugeliu atvejų jis tiesiog nepakeičiamas. Būtent šį sniegą matome kino filmuose ir reklamose net nesuprasdami, kad tai ne tikras sniegas, o jo pakaitalas. Taip jis išties yra TOKS tikroviškas.

Snowonder sniegas:

–          100 % saugus ir ekologiškas (jokių sveikatai ar aplinkai kenksmingų cheminių medžiagų);

–          Lengvai eksploatuojamas – dar lengviau pagaminamas, pakanka užpilti vandeniu;

–          Laikosi ilgiau negu tikras sniegas – nuo kelių dienų iki kelių savaičių su tinkama priežiūra;

–          Prieinamas bet kuriuo metų laiku, kad ir kur bebūtumėte.

Snowonder sniegas dažniausiai naudojamas uždarose patalpose. Nors Snowonder ir maišomas su vandeniu, nuo jo nešlampa drabužiai, vanduo įsiskverbia į snaigių vidų ir skystį sulaiko viduje, todėl po šiuo sniegu nelieka balos ant grindų. Specialūs ir vandenį sugeriantys polimerai esantys Snowonder sudėtyje leidžia kuo puikiausiai imituoti tikro sniego savybes.

Kur dažniausiai naudojamas Snowonder sniegas?

Kalėdinėms dekoracijoms: Snowonder yra nepamainoma žiemos švenčių dekoracija, kuri padės sukurti tikrą pasakų karalystę tiesiog namuose ir suteiks Jums galimybę atšvęsti tikrai baltas Kalėdas net kai už lango niūriai kapsi lietus.

Renginiams, vitrinoms ir parodoms: kad ir kokią erdvę sugalvotumėte užpildyti sniegu, jis neabejotinai bus ryškiausia ir netikėčiausia foninės dekoracijos dalis.

Vakarėlių linksmybėms ir pokštams: vaikai ir suaugusieji žaidžiantys sniege? Žiemiškoms linksmybėms namuose su Snowonder sakome TAIP.  Nustebinkite draugus snieguotu teminiu vakarėliu ar padarykite netikėtą pokštą su Snowonder sniegu artimiesiems ir draugams.

Filmavimams ir fotosesijoms: profesionalai dirbantys su vaizdine medžiaga renkasi Snowonder sniegą, nes su juo lengva dirbti, o nuotraukose ir vaizdo medžiagoje jo neatskirsite nuo tikro sniego. Su Snowonder kiekvienas gali pasidaryti žiemišką fotosesiją net ir vasaros viduryje.

Ar gali būti naudojamas lauke?

Nors šis sniegas buvo sukurtas naudoti uždarose patalpose, jį taip pat galima naudoti ir lauke saugant nuo tiesioginių saulės spindulių. Saulės atokaitoje šis sniegas suirs daug greičiau, o paliktas lietuje – taps pliurza.

 Ant kokio paviršiaus naudoti?

Snowonder sniegas gali būti naudojamas praktiškai ant bet kokio paviršiaus. Jis nepaliks dėmių. Tam, kad vėliau būtų paprasčiau jį surinkti rekomenduojame sniegą paskleisti ant tam tikros medžiagos. Pavyzdžiui, jei su sniegu žais vaikai – galite pripildyti juo pripučiamą baseiną. Būkite ramūs, joks vanduo neišsilies ir netgi medžiaginis paviršius nesušlaps nuo Snowonder sniego. Patiesus tam tikrą pagrindą tiesiog apsaugosite jį nuo purvo priemaišų ir bus paprasčiau surinkti sniegą juo pasinaudojus.

Ar galima šiuo sniegu padegti įvairius augalus ir medžius?

Taip galima, šis sniegas atrodo puikiai ant įvairių augalų. Tik šiuo atveju drėgmė gali garuoti šiek tiek greičiau, todėl nepamirškite dažniau apipurkšti sniego vandeniu.

Kaip ilgai nesuiręs laikosi Snowonder sniegas?

Kaip ilgai laikysis šis sniegas priklauso nuo to kaip jį naudosite ir prižiūrėsite. Šis sniegas laikas nuo laiko turi būti drėkinamas – pakaks apipurkšti jį vandeniu arba uždėti ant viršaus naujai pagaminto Snowonder sniego.

Ar šis sniegas šaltas?

Snowonder sniegas bus tokio pat šaltumo, kaip ir vanduo su kuriuo jį maišysite. Jei norite labai šalto sniego – maišykite su lediniu vandeniu, uždėkite šiek tiek ledo kubelių ant jau paruošto sniego, kad ilgiau išsaugotumėte šaltį.

Ar iš šio sniego galima padaryti sniego gniūžtę?

Taip galima, tik prieš tai, reikia palaikyti Snowonder sniegą šaldymo kameroje. Po 45-60 min išimkite sniegą ir lipdykite sniego gniūžtes.

Ar Snowonder gali būti panaudotas dar kartą?

Taip, jei sniegas dar neišpurvintas, plonu sluoksniu išklokite jį ant paklodės ar plėvelės ir palikite kuriam laikui, kad drėgmė išgaruotų. Iš labai plonai paskleisto sniego sluoksnio drėgmė išgaruos per naktį. Norėdami naudoti dar kartą – vėl sudrėkinkite. Drėgnas sniegas taip pat gali būti iki savaitės laikomas sandariai uždarytuose plastikiniuose maišuose.

Ar šis sniegas tikrai saugus naudoti?

Snowonder yra petentuotas, ne toksiškas ir visiškai saugus naudoti tiek suaugusiems, tiek vaikams. Net ir patekęs į burną Snowonder nesukelia jokios žalos organizmui, nors jo valgyti nerekomenduojama, kaip ir tikro sniego.

Kokiu pavidalu parduodams Snowonder sniegas ir kaip jį paruošti naudojimui?

Snowonder parduodamas supakuotas, miltelių pavidalu. Iš nedidelio miltelių kiekio pagaminsite didelį kiekį sniego t.y. iš puodelio miltelių išeis kibiras sniego (maždaug 2 galonai arba 8 l. sniego). Sniego gamybos procesas pavaizduotas paveikslėlyje. Puodelį Snowonder miltelių užpylę 4 l. švaraus vandens gausite dvigubai tiek sniego.

Kaip išvalyti Snowonder sniegą?

Nebandykte nuleisti sniego į kriauklę, nes taip galite ją užkimšti. Surinkite panaudotą sniegą su paprasta šluota arba siurbliu ir išmeškite kartu su kasdienėmis šiukšlėmis. Jei turite sodą,ar daržą galite tiesiog įmaišyti Snowonder likučius į žemę, nes šis sniegas padeda išlaikyti dirvožemio drėgmę.

 

Baltos Kalėdos su „Snowonder”

Ar norėtumėte, kad Jūsų šeimos Kalėdos būtų išties stebuklingos ir žiemiški stebuklai dėtųsi tiesiog po jūsų namų stogu? Jei taip, tuomet skaitykite toliau, kaip su  Snowonder pakelti Kalėdinę dvasią ir atšvęsti tikrai BALTAS Kalėdas net ir tada, kai už lango iš pilko dangaus kapsi lietus. Kalėdos paslaptingas metas, kai dedasi stebuklai... Kodėl nepabandžius iškrėsti keletos išdaigų, kurios sustiprintų tikėjimą magiškais [...]

Plačiau

Žiemiškos vaikų pramogos su „Snowonder”

Štai  ir vėl niūri žiema, už lango tamsu ir šalta, prieš akis liūdna vaiko mina ir dar ta lūpa patempta... Ką veikti tokiu oru vaikams namuose?  Jei ši situacija jums nors kiek artima, tuomet toliau skaitykite, kaip be didelio vargo suorganizuoti žiemiškas ir nekasdieniškas linksmybes tiesiog namuose. Su sniegu Snowonder sukursite pramogas, kurios tiks ne tik ilgiems žiemos vakarams, bet ir [...]

Plačiau

Žmonės skaitę šį straipsnį pirko šias prekes: