Mano Krepšelis 0 0,00 €

Idėjos - tinklaraštis

DRUGELIAI

Subtilūs popieriniai drugeliai – elegantiška puošmena bet kokiai šventei, ypač tai, kuriai reikia įpūsti romantiškos dvasios. Vestuvės, krikštynos, mergvakariai, mergaičių gimtadieniai ar išskirtinė fotosesija – drugeliai papuoš ir suteiks efemeriškumo.

Itin elegantiški balti drugeliai ažūriniais sparneliais, tai puikus įrodymas, kokius subtilius kūrinius galima išpjaustyti mūsų naudojamomis automatinėmis pjaustymo staklėmis bei lazeriu. Jam pavaldi ne tik drugelių forma, bet ir pačios smulkiausios detalės ar ornamentai. Planuojantiems didelę šventę mes siūlome ją puošti pagal užsakymą gamintomis individualizuotomis dekoro detalėmis.

O jei šventės bus kamerinė, tikrai išsirinksite reikiamų dekoro priemonių, tame tarpe ir drugelių, „Švenčių miesto” parduotuvėse. 24 spalvų, 3 rūšių ir 3 dydžių popieriniai drugeliai puikiai dera tarpusavyje, o taip pat pagyvina balionų, pūkuočių, kaspinų dekoracijas. Vienas malonumas komponuoti puošmenas ir vien tik iš šių sparnuočių – itin įspūdingai atrodo jų pulkai ant sienos, šviesuvo, paveikslo rėmo, stalo. Drugeliai tiesiog sutverti nutūpti ant dovanų dėžučių, kvietimų į šventę, atvirukų, stalo įrankių, popierinių gėrimų šiaudelių ar maisto smeigtukų, taurių, medžio šakelių puokščių… Jų pritaikymui tikrai nėra ribų. O ir spalvų paletė tikrai pradžiugins visus: nuo ryškių iki pastelinių, nuo baltų – iki juodų, nuo madingųjų auksinių bei mėtinių iki baltai raudonai mėlynos klasikos.

Su drugeliais lengva žaisti ir improvizuoti, lankstyti, klijuoti ir kabinti – jų universalumas tiesiog įkvepiantis. Išbandykite!

 

 

Žmonės skaitę šį straipsnį pirko šias prekes: