Idėjos - tinklaraštis

Egzotiški Havajai ir žėrintis Holivudas nuotaikingam mergvakariui

Tai neįpareigojančios ir populiarios temos suaugusiųjų šventėse. Nors jos itin populiarios gimtadieniuose taip pat tinka ir nuotaikingiems mergvakariams. Abi šios temos paragins šventės dalyves nekasdieniškai pasipuošti ir nuteiks smagiam merginų vakarėliui.

Švenčių mieste galėsite įsigyti įvairiausios Holivudo ir Havajų atributikos, kuri palengvins pasiruošimą ir padės sukurti nekasdienišką atmosferą: teminių girliandų, balionų, havajietiškų sijonėlių, gėlėtų kaklo vainikų, teminių vienkartinių stalo indų ir kt. Kai pasirūpinsite šventine atributika ir aksesuarais, pereikite prie šventės veiklų planavimo.

Prieš mergvakarį pasirūpinkite su tema derančia muzika. Jei tai havajietiškas vakarėlis rinkitės pietietiškus ritmus, jei Holivudas – POP muzikos klasika tapusias dainas. 

Ką veikti Havajietiško mergvakario metu?

• Lotynų Amerikos šokių pamoka;

• Fotosesijos su muilo burbulais arba žydinčiuose gėlių laukuose;

• Pramogos gryname ore: pinkite lauko gėlių vainikus, išsinuomokite vandens dviračius;

• Havajietiškas bikini vakarėlis prie baseino.

Žaidimai namuose

Rungtis – kas lankstesnis?

Ištieskite virvelę (arba perkirptą havaietišką girliandą) ir atsilošę atgal lyskite po virvelę taip, kad nesiektumėte jos pilvu. Pamažu leiskite virvelę žemyn, pamergės kurios nebegali atsilošę pereiti po virvele arba paliečia ją pilvu iškrenta iš žaidimo. Tos, kurios laiko virvę yra žaidimo inspektorės ir pastebėjusios, jog mergina kliudė pilvu virvę sušvilpia švilpuku ją diskvalifikuodamos, o nugalėjusias merginas apdovanoja nedideliais prizais.

Ką veikti Holivudo mergvakario metu?

• Kokteilių gamybos pamoka ar degustacija;

• Prancūziškų desertų arba vyno degustacija;

• Įvairios SPA procedūros;

• Apsilankymas POP žvaigždės koncerte;

• Karaokė dainų vakaras.

Dar prieš mergvakarį nufilmuokite trumpą filmuką jaunajai dovanų. Galite paimti interviu iš jaunikio ir nuotakos tėvų bei draugų, kuriuose jie pasakotų apie jaunuosius arba sakytų jiems palinkėjimus, pamokymus vedybiniam gyvenimui ir kt. Mergvakario metu surenkite šio filmuko premjerą – bus puiki ir netikėta staigmena ištekančiai draugei.

Žaidimai namuose

Kokia įžymybė tu esi? 

Visos merginos susėda ratu, taip kad viena kitą gerai matytų. Visoms ant kaktos priklijuojame po lapelį su Holivudo garsenybių vardais. Merginos nežino, kokios įžymybės vardas yra priklijuotas jai ant kaktos ir bando išsiaiškinti uždavinėdamos paeiliui viena kitai klausimus. Pavyzdžiui ,,Ar aš šviesiaplaukė?‘‘ ,,Ar aš dainininkė?‘‘ ir kt. į klausimus atsakinėti galima tik TAIP arba NE. 

Daiktas dėžėje

Paruoškite daug intriguojančių dovanėlių kurias paslėpsite dėžėje. Įvairių šmaikščių smulkmenų mergvakariui galite rasti Švenčių mieste (maišelis ,,Aimanos‘‘, žvakės, antrankiai ir kt.)

Paeiliui vakaro dalyvėms užriškite akis ir liepkite traukti vieną daiktą iš dėžės. Mergina užrištomis akimis turi atspėti ką ištraukė. Ištrauktas daiktas atitenka jį ištraukusiai merginai.

Karaokė dainų konkursas

Net ir namų sąlygomis galite suorganizuoti karaokė dainų konkursą. Internete rasite patinkančių dainų karaokė versijas su subtitrais.

Žėrinti Holivudo teminė atributika tiks ir kitoms mergvakarių temoms, tokioms kaip: Marilyn Monroe mergvakaris, įžymybės, 70-tieji, 80-tieji, retro ir pan. 

Kitos siūlomos mergvakarių temos, kurioms nebus sunku pasiruošti: rožinis mergvakaris, nenusivylusios namų šeimininkės, velniukės ir angeliukai, zuikutės, seselės, kaubojės ir kt.

Prisijunkite prie mūsų Facebook profilio gerbėjų būrio ir pirmieji sužinokite „Švenčių miesto” naujienas.

Žmonės skaitę šį straipsnį pirko šias prekes: