Idėjos - tinklaraštis

„Flinstounai” vakarėlio idėjos

Vakarėlio apranga ir stilius

Flinstounai – linksma šeimynėlė iš akmens amžiaus: šeimos galva – Fredas, jo sutuoktinė – Vilma ir raudonplaukė dukrelė Pebbles. Fredo apranga – taškuotas laukinio žmogaus „kostiumas” su žydru kaklaraiščiu. Vilma nešioja asimetrinio stiliaus baltą suknelę ir stambius baltus karolius. Judviejų mažoji būna aprengta taip pat dėmėtu akmens amžiaus kūdikio kostiumu, jos plaukai papuošti baltu kauliuku. Flinstounų kostiumus nesudėtinga pasidaryti patiems, juk akmens amžiuje nebuvo įmantrių siuvimo technologijų, todėl jie ganėtinai paprasti. Svarbiausia – pritaikyti reikiamos spalvos medžiagą, na ir, žinoma, pasitelkti perukus bei grimą. Nepamirškite ir kitų animacinio filmų herojų – geriausio Fredo draugo Barnio ir jo žmonos Betės, dinozauro Dino ir kengūros Hopi.

Vakarėlio dekoravimas ir serviravimas

Susitinkate animaciniame akmens amžiuje, todėl jūsų vakarėlio vieta turėtų priminti tradicinį Flinstounų būstą – olą. Išpjaukite iš putplasčio apvalius „akmenis”, nudažykite pilkais dažais ir dekoruokite jais įėjimą – taip jis supanašės į olos angą. „Olos” interjeras taip pat turėtų asocijuotis su animaciniu filmu, todėl sukurkite kuo daugiau su animaciniu filmu susijusių detalių. Pavyzdžiui, sienas taip pat dekoruokite „akmenimis” iš putplasčio arba kartono. Baldus apdenkite įvairiais kailiais ar bent jau flinstouniškai taškuota medžiaga. Stalams reikėtų staltiesių, kurių kraštai būtų karpyti zigzagais, puikiai tiktų ir gyvūnų kailio ornamentiką imituojančios medžiagos. Aplinką galite papuošti įvairiausio dydžio kauliukais – tiesiog iškirpkite juos iš storesnio popieriaus ir kabinkite ant sienų arba pritvirtinkite ant stalų. Iš kauliukų galite sudėlioti su vakarėlio tema susijusį užrašą. Jei turite nagingų pagalbininkų, galite pabandyti sukonstruoti Flinstounų automobilį – tokios dekoracijos svečiai tikrai nepamirš ir mielai joje fotografuosis.

Ant vaišių stalo turėtų dominuoti rankomis valgomi patiekalai – juk laukiniai žmonės nenaudojo stalo įrankių. Laukinių vaišėms labai tiks tradiciniai lietuviški patiekalai – rūkytos kiaulių ausys, liežuvis, o taip pat ant grilio kepti šonkauliukai bei vištų sparneliai.

Vakarėlio programa

Mėgstamiausias filmo herojų žaidimas – boulingas. Jei jūsų šventė vyksta ne boulingo klube – ne bėda, juk jūs animacinio filmo herojai, nebūtina, kad viskas būtų tikra. Boulingo turnyrui jums užteks tuščių plastikinių butelių ir kamuolio. Jeigu patalpa erdvesnė, galite atidaryti net kelis boulingo takelius ir susirungti komandomis. Azartą pakurstyti galite ir akmens amžiaus ralio varžybose. Jums reikės kelių didelių kartoninių dėžių. Išpjaukite jose keturias skyles taip, kad du žmonės galėtų įkišti kojas. Sudarykite ekipažus ir sekite, kuri komanda greičiau įveiks distanciją su kliūtimis.

Prisijunkite prie mūsų Facebook profilio gerbėjų būrio ir pirmieji sužinokite „Švenčių miesto” naujienas.

Žmonės skaitę šį straipsnį pirko šias prekes: