Idėjos - tinklaraštis

Futbolo vakarėlio idėjos

Visiems futbolo mėgėjams ir žaidėjams – tiek suaugusiems, tiek vaikams, siūlome suorganizuoti teminį futbolo vakarėlį, kurio metu viskas suksis aplink pagrindinį šio žaidimo atributą – juodai baltą futbolo kamuolį. Jūsų patogumui, dalinamės idėjomis, kaip sukurti futbolo aikštyną nedideliuose namuose ir kaip pripildyti juos tikro žaidėjų azarto.

Teminiam futbolo vakarėliui tinka trispalvė spalvų kombinacija juoda-balta-žalia (kamuolio ir aikštyno spalvos), kuriomis galėsite dekoruoti ir namus ir šventinį stalą.

Kvietimai

Kvietimai panašūs, kaip ir krepšinio teminiame vakarėlyje t.y. gali būti, kaip bilietas į futbolo varžybas, arba popierinis kvietimas-futbolo kamuolys. Išradingesnis ir saldesnis variantas pagaminti kvietimą šokoladą t.y. sukurkite naują įpakavimą šokoladui (etiketę), kurioje išdėstysite visą kvietimo informaciją.

Žaliuojantis stalas

Reiks žalios spalvos atributikos, kuri imituotų futbolo aikštelę. Tai gali būti paprasčiausia žalia staltiesė, kurią išpiešite baltomis, futbolo stadiono linijomis. Na, o jei norite tikros žalumos, galite įsigyti (ar užsiauginti) žaliuojančių daigų indeliuose, kurie bus tarsi tikra futbolo stadiono veja ir suteiks šviežios žalumos vaišių stalui. Vietoj futbolo kamuolio, ant stalo tiks futbolo tematikai skirti vienkartiniai indai. Maistą pagyvinsite smulkiais aksesuarais – popieriniais baltos, juodos, žalios spalvos šiaudeliais papuoškite gėrimus, pasirūpinkite teminiais futbolo smeigtukais užkandžiams, vardinėmis stalo kortelėmis ir kt. Pagalvokite, kokių žalios spalvos skanumynų galėtumėte parūpinti vakarėlio stalui. 

Žaidimai

Jei namuose turite stalo futbolą, suskirstykite vakaro svečius į komandą ir surenkite futbolo turnyrą. Tam, kad būtų įdomiau – skirkite baudas sukčiaujantiems žaidėjams. Iš anksto pasiruoškite baudų kortelių su užduotimis, kurias jie turės įgyvendinti.

Arba pasigaminkite užduočių plakatą-futbolo kamuolį. Ant didesnio lapo atsispausdinkite, ar nupieškite du didelius, plokščius futbolo kamuolius. Viename jų, iškarpykite dalį kamuolio rombų (kaip dureles kad atsiverstų). Užklijuokite lapą su iškarpytomis durelėmis rombuose ant neiškarpyto futbolo lapo šablono. Į rombus, kurie slėpsis po durelėmis rašykite užduotis. Kiekvienas užduoties dureles galite, kaip nors užvardinti – numeriais, svečių vardais, raktažodžiais ir t.t.

Žaidimas subalansuotas vaikams, bet tinkantis ir suaugusiems – Priklijuok asiliukui uodegą. Vietoj uodegos pasiruoškite klijuoti futbolo kamuolį į vartus. Iš anksto pasigaminkite reikiamo dydžio plakatą su futbolo aikštynu, vartais ir klijuojamais futbolo kamuoliukais.

Dekoracijos

Lengviausias kelias – įsigyti jau pagamintų futbolo dekoracijų pvz. vėlevėlių. Tereiks tik pakabinti. Kiek sunkesnis, bet tuo pačiu ir kiek įdomesnis variantas – gaminti dekoracijas patiems. Girliandas galite gaminti iš teminių futbolo indų, kaip parodyta žemiau esančioje nuotraukoje, ar iš tampomo popieriaus.

Didelės dekoracijos atrodo itin efektingai, todėl galite papildyti vakarėlio dekorą didžiuliu, kabančiu (ar skrendančiu) futbolo kamuoliu. Tam prireiks popierinio šviestuvo (arba Bubble apvalaus balto baliono), kurį tereiks išpiešti futbolo kamuolio raštais, nuspalvinant rombus juodai. Visada galite papildyti dekoracijas paprastais tinkamų spalvų balionais.

Padėkos dovanėlės

Įprasta einant į draugų organizuojamą vakarėlį ar gimtadienį nunešti jiems mažą dovanėlę ar lauktuvių, tačiau nemažiau malonu ir svečiams gauti mažas prisiminimo dovanėlės iš vakarėlio organizatorių. Tokia dovanėle gali būti ženkliukas, apyrankė, futboliškoje pakuotėje supakuoti saldainiai ar šokoladas.

Prisijunkite prie mūsų Facebook profilio gerbėjų būrio ir pirmieji sužinokite „Švenčių miesto” naujienas.

Žmonės skaitę šį straipsnį pirko šias prekes: