Idėjos - tinklaraštis

„Green party” vakarėlio idėjos

Žaliojo vakarėlio apranga ir stilius

Jeigu jums rūpi gamta, ekologijos problemos ir norite atkreipti draugų dėmesį į tai bei paskatinti juos labiau rūpintis aplinka – surenkite žaliąjį vakarėlį, skirtą ekologijai. Vakarėlio aprangoje, be abejo, turėtų dominuoti žalia spalva. Labai tiktų ekologiški aksesuarai – kepurės, karoliai, apyrankės, o gal net ir kostiumai, padaryti iš antrinių žaliavų: perskaitytų laikraščių, panaudotų dėžių, plastikinių butelių ir skardinių. Veidus galite išpiešti žaliu grimu, o plaukus papurkši žaliu plaukų laku.

Vakarėlio dekoravimas ir serviravimas

Idealu būtų tokį vakarėlį surengti gamtoje, lauke. Tačiau jei oro sąlygos nėra tam palankios, žaliojo vakarėlio dekoracijoms tiks gyvi augalai ir meninės instaliacijos iš panaudotų pakuočių, butelių ir skardinių.

Stalo serviravimui naudokite daugkartinius indus ir staltieses, arba tuos, kurie greitai ir nekenksmingai suyra gamtoje. Stalo dekoracijose taip pat gali dominuoti žalia spalva (labai tiktų lapo formos indai), o geriausi stalo papuošimai – tikri vaisiai ir gėlės. Svečius vaišinkite ekologiškais, vegetariškais patiekalais. Meniu galėtų būti labiau vegetariškas. Pasiūlykite įvairių salotų ir ekologiškų produktų iš kaimo.

Vakarėlio programa

Žaliojo vakarėlio esmė yra ne tik smagiai praleisti laiką su draugais, bet ir atlikti ką nors naudinga gamtai. Iš anksto nuspręskite kokiai ekologiškai veiklai sutelksite draugus: tvarkykite aplinką, sodinkite gėles ir medžius, darykite ir kabinkite inkilėlius ar pan. Taip pat galite užsiimti įvairiais rankdarbiais. Visus įspėkite, kad iki vakarėlio namie kauptų panaudotas dėžutes, plastikinius butelius, perskaitytus laikraščius ir žurnalus, o vakarėlio metu kartu kurkite meno kūrinius iš atliekų: darykite skulptūras, koliažus, vazas, žvakides ar kitaip prikelkite panaudotus daiktus antram gyvenimui, kad jie neterštų mūsų planetos.

Prisijunkite prie mūsų Facebook profilio gerbėjų būrio ir pirmieji sužinokite „Švenčių miesto” naujienas.

Žmonės skaitę šį straipsnį pirko šias prekes: