Idėjos - tinklaraštis

Havajų vakarėlio idėjos

Vakarėlio apranga ir stilius

Havajų” vakarėlis yra tema, kurios apranga tikrai labai paprasta. Tereikia apsirengti vyrams gėlėtais marškiniais ir šortais, moterims trumpomis gėlėtomis suknelėmis.Būtinas drabužių atributas tai havajietiškos gėlių girliandos ant kaklo (vyrams taip pat), gėlių apyrankės ir gėlės plaukuose. Nenaudokite natūralių gėlių, tai brangu, ir didelė gaišatis, be to, natūralių gėlių girlianda vargiai ištvers visas vakarėlio linksmybes. Jei renginys vyksta vasarą ar šiltose patalpose, moterys gali vilkėti bikini ir segėti havajietiškus sijonus, ar net liemenėles imituojančias kokoso riešutus. Atrodo įspūdingai. Tiek vyrams, tiek moterims tiktų šiaudinės skrybėlės su išpešiotais kraštais. Apavas galėtų būti sandalai ir basutės.

Vakarėlio dekoravimas ir serviravimas

Puoškite patalpas popierinėmis, spalvotomis girliandomis, balionais, gėlėmis. Jei mokate išlankstykite balionus „gėlytes”, jei nemokate, tai lengva išmokti arba galite pirkti „Balionų šalies” ir „Švenčių miesto” parduotuvėse. Stalus apdenkite spalvotomis gėlėtomis staltiesėmis, paserviruokite vienkartines lėkštes ir puodukus su tokiais pat piešiniais. Jei kartais parduotuvėje neradote visos stalo serviravimo kolekcijos arba norite šiek tiek sutaupyti, nebėda, visada galite rinktis vienspalvius stalo indus (pvz.: salotinės, rožinės arba geltonos spalvos). Svarbu, kad bent viena spalva atitiktų esamas gėlių spalvas.

Vakarėlio programa

Joks havajietiškas vakarėlis negali išsiversti be populiaraus žaidimo, jau tapusio havajų „prekiniu ženklu”, vadinamo LIMBO. Tai konkursas, kurio metu visi svečiai, skambant linksmai havajietiškai muzikai, turi pralįsti pro dviejų žaidėjų horizontaliai laikomą lazdą. Visi svečiaijuda ratu, o apėjus ratą, lazda nuleidžiama kiekžemiau. Tie, kas nesugebėjo pralįsti, iškrenta iš žaidimo. Ir taip iki pat pabaigos, kol išaiškės vienas laimėtojas (-a). Būtinai paskirkite prizą nugalėtojui (pvz., didelį ananasą).

Populiariausia muzika žaidimui yra Limbo rock.

Havajietiškam vakarėliui galima pritaikyti daugelį populiarių žaidimų, tereikia juostinkamai apipavidalinti irpateikti. Net paprastas virvės traukimas gali būti smagus užsiėmimas, jei renginys vyksta lauke ar turite daug vietos namie.

Prisijunkite prie mūsų Facebook profilio gerbėjų būrio ir pirmieji sužinokite „Švenčių miesto” naujienas.

Žmonės skaitę šį straipsnį pirko šias prekes: