Idėjos - tinklaraštis

Prailginkite balionų skraidymo laiką su „Hi-Float”

„Hi-Float” – tai balionų gamintojų gudrybė, padedanti prailginti įprastų guminių balionų skraidymo laiką net kelis kartus. Šia, į klijus panašia, medžiaga ištepamas balionėlių vidus ir tik po to į juos pripučiama helio dujų. „Hi-Float” priedas yra netoksiškas, nedegus ir nekenksmingas aplinkai, jo cheminė sudėtis panaši į klijų, kurie naudojami pašto ženklų gamyboje. Jis lengvai nusiplauna su vandeniu. „Hi-Float” skirtas tik guminiams (lateksiniams) balionėliams, foliniams balionams jis netinka.

Pavyzdžiui, įprastas 30 centimetrų skersmens balionėlis, pripildytas helio dujų skraidys nuo 12 iki 24 valandų, o su „Hi-Float” –net iki 10 parų. „Hi-Float” priedą mes naudojame visiems savo parduodamiems balionėliams su helio dujomis, todėl mūsų parduodami, helio dujų pripildyti, balionėliai skraido kur kas ilgiau.

Jūs taip pat galite įsigyti nedidelę „Hi-Float” pakuotę, kurios užteks iki 100 vienetų 30 centimetrų skersmens balionėliams padengti. Gamintojas nerekomenduoja šiuo priedu apdoroti mažesnio skersmens balionėlių, nes mažesnių balionėlių skraidymo laikas pailgėja nežymiai (iki 24 valandų).

„Hi-Float” galiojimo laikas trunka apie metus nuo pagaminimo datos, tačiau priemonės pakuotės nerekomenduojama palikti atviros, nes kontaktuodamas su oru gaminys džiūsta ir jo galiojimo laikas trumpėja.

Kaip naudoti „Hi-Float” priedą?

 

Pakuotėje esančią pompą prisukite prie buteliuko su „Hi-Float” medžiaga.

Pasukite pompos viršutinę dalį prieš laikrodžio rodyklę.

Pirmą kartą kelis kartus paspauskite pompą, kol pasirodys lašelis „Hi-Float” medžiagos.

Užmaukite balionėlįkuo giliau ant pompos antgalio, kad „Hi-Float” patektų į balionėlio vidų, o ne ant kakliuko. Jei medžiagos pateks ant kalkliuko, balionėlį bus sunku užrišti.

Spauskite pompą tiek, kad į balionėlį patektų apie 1 centimetrą „Hi-Float” priedo.

Atsargiai nuimkite balionėlį nuo antgalio, kad priemonės nepatektų ant balionėlio kakliuko.

Švelniai spaudinėdami balionėlį tarp pirštų tolygiai paskirstykite „Hi-Float” balionėlio viduje.

Pripildykite balionėlį helio dujų iki ovalo formos. Jei balionėlis nekyla, kitą balionėlį pripūskite daugiau. Atminkite, kad gamintojas rekomenduoja šį priedą naudoti tik 30 centimetrų ir didesnio skersmens balionams.

Žmonės skaitę šį straipsnį pirko šias prekes: