Idėjos - tinklaraštis

„Hollywood” vakarėlio idėjos

Holivudo žvaigždžių apranga ir stilius

Holivudo vakarėlis tai tema, kuri įpareigoja ne mažiau, nei susitikimas su žvaigždėmis, todėl prieš pasirinkdami vakarėlio temą „Holivudas” gerai pagalvokite apie žmones, kuriuos kviečiate, ir, ar jiems nebus sudėtinga pasipuošti. Holivudas – tai spindesys, „glamour”, prabanga ir ekstravagancija. Čia būriuojasi žymūs aktoriai, režisieriai, dainininkai ir be abejo – paparaciai. Damos vilki ilgas vakarines sukneles arba ekstravagantiškus drabužius, stulbina įmantriomis šukuosenomis ir akina brangenybėmis. Vyrai – su smokingais, išskyrus blogiukus, kurie gali leisti sau ateiti su džinsais, kaubojiškais batais ir cigaru dantyse. Paparaciai – apsmukusiais džinsais, aptrintomis odinėmis striukėmis ir visada su fotoaparatu ant kaklo, pasiruošę fotografuoti žvaigždžių spindesį ir nuopuolius.

Didelę reikšmę reikėtų skirti makiažui. Holivudo vakarėlyje galite ryškiai dažytis akis ir išsipudruoti blizgia pudra. Nepamirškite priklijuojamų blakstienų! Vyrams, tiesa, paprasčiau, tačiau jiems taip pat pravers grimas, ypač jei sugalvos įsikūnyti į juodaodį aktorių.

Vakarėlio dekoravimas ir serviravimas

Pradėti reikėtų nuo raudono kilimo! Jeigu vakarėlį organizuojate viešbutyje – tikrai rasite ir bronzinių stulpelių su aksomine juosta, kuriuos galėsite pastatyti abiejose kilimo pusėse ir apsaugoti kilimu žygiuojančias žvaigždes nuo paparacių atakos. Galite iškirpti iš popieriaus dideles raides ir sukomponuoti ant sienos užrašą HOLLYWOOD. Papuoškite patalpą prabangiais kaspinais, tviskančiomis žvaigždėmis arba balionais. Puikiai tiks balionai su užrašu „Hollywood” arba paprasti balionai su žvaigždutėmis. Gražiai atrodytų ir juodų bei auksinių balionų kombinacija, o jei prie jų pririšite kaspinus, jūsų vakarėlis sutviskės Lady Gagos vizito verta prabanga.

Stalus padenkite staltiesėmis, kurios derėtų prie balionų arba kaspinų spalvos (juoda, raudona, auksinė, sidabrinė).

Vakarėlio patiekalai

Žvaigždėms nepasiūlysite čipsų arba picos, jų maisto racionas itin rafinuotas, todėl nusiteikite paišlaidauti. Jums reikės estetiškų vieno kąsnio užkandėlių su krevetėmis, lašiša ar ikrais. Jei karštiems patiekalams nenorite daug išleisti, tai bent pasistenkite juos originaliai pateikti – serviruokite maistą didelėse lėkštėse, derinkite maisto spalvas (geriau kad jos kontrastuotų, tai nesunku padaryti į meniu įtraukus ryškiaspalvių daržovių). Tokiam vakarėliui labai tiktų ir įmantrus tortas su fejerverkais.

Vakarėlio programa

Holivudas be Oskarų – ne Holivudas. Surenkite apdovanojimus, nominuokite savo draugus už žygdarbius, neįtikėtinas istorijas, keliones ar tiesiog juokingus atsitikimus kurie įvyko per metus. Jeigu vakarėlyje rinksis žmonės, kurie nelabai gerai vieni kitus pažįsta – sugalvokite užduotis, už kurias galėtumėte įteikti nominacijas. Pavyzdžiui, rinkite geriausią kostiumą, paruoškite trumpas vaidybos, dainavimo užduotis arba patikrinkite jų žinias apie kiną. Paprašykite prieš vakarėlį sukurti tumpametražinius filmus, o vakarėlio metu peržiūrėkite juos ir apdovanokite geriausius aktorius, režisierius ir operatorius. Na o jei jūs ir jūsų svečiai nenusiteikę per daug vargintis – tiesiog surenkite filmo premjerą.

Vakarėlio atributika

„Švenčių Miestas” Jums siūlo plačiausią „Hollywood” vakarėlio atributikos pasirinkimą.

Prisijunkite prie mūsų Facebook profilio gerbėjų būrio ir pirmieji sužinokite „Švenčių miesto” naujienas.

Žmonės skaitę šį straipsnį pirko šias prekes: