Mano Krepšelis 0 0,00 €

Idėjos - tinklaraštis

Įdomiausi spalviniai deriniai vestuvėms

Jau esame minėję, kad vestuvių dekoravimas prasideda nuo spalvos pasirinkimo. Balta, šampaninė, kreminė, rožinė, žydra yra tradicinės vestuvių spalvos. Tačiau ar kada nors pagalvojote, kokios smagios ir gražios gali būti vestuvės, jei panaudosite visiškai vestuvėms nebūdingas spalvas? Apie mėlyną ir raudoną taip pat nekalbame. Kalbėsime apie įvairių spalvų paletes, turkio spalvą ir net juodą.

Pastelinių spalvų paletė

Pradėkime nuo mažiausiai šokiruojančio – pastelinių spalvų derinio. Įdomiausia tai, kad galite naudoti ne vieną, dvi ar tris, o visą paletę pastelinių spalvų. Dekoruokite įvairiaspalviais pasteliniais balionais, pamerges aprenkite skirtingų spalvų suknelėmis. Visos švelnios spalvos tarpusavyje gražiai dera.

Elegantiška pilka

Iš pirmo žvilgsnio pilka gali pasirodyti niūri, visiškai netinkama vestuvėms. Tačiau priderinus prie jos ryškių spalvų, pavyzdžiui, geltoną, elegantiškoji pilka staiga atgyja!

Harmoningoji žalia

Esame įpratę, kad žalia simbolizuoja natūralumą, gamtą. Nebūtinai turite būti užsikrėtę “eko“ idėjomis, kad šią spalvą naudotumėte vestuvėse. Tai tiesiog graži ir harmoninga  spalva, kuri puikiai dera su raudona ar alyvine.

Turkio atspalviai

Ši spalva nepelnytai retai naudojama vestuvėse. Tik pažiūrėkite, kaip gražiai ji dera su raudona ir oranžine. Nuotakos, pasirinkusios turkio spalvą, atrodys tikrai originaliai.

Oranžinė kaip apelsinas

Oranžinė – labai ryški, dominuojanti spalva, todėl ją geriausiai derinti su ramiomis žemės spalvomis. Jos ypač daug gamtoje, tad pagalvokite, kiek daug įvairių gyvų aksesuarų galite panaudoti vestuvių dekoracijoms! Tai gėlės, apelsinai, moliūgai ar net morkos! Puikus spalvinis derinys, jei jūsų šventė suplanuota rudenį. Ne  tik dėl rudens gėrybių, bet ir dėl to, kad oranžinė spalva išjudins nuo rudens melancholijos paniurusius svečius.

Juoda – balta

Daugeliui atrodo, kad juoda spalva tinka tik gedului arba labai formalioms progoms. Ko gero retas išdrįstų ją pasirinkti vestuvėms, o be reikalo. Juodos ir baltos spalvos derinys labai elegantiškas. Tuo įsitikinome dėliodami šį nuotraukų koliažą.

Visos vaivorykštės spalvos

Negalite apsispręsti kokią spalvą pasirinkti? Panaudokite visas vaivorykštės spalvas! Tereikės susitarti su pamergėmis, kad kiekviena dėvėtų ryškią skirtingos spalvos suknelę. Visų spalvų balionai ir ryškiaspalvis tortas – geriausios tokios šventės dekoracijos. Tik pagalvokite, kokia spalvinga ir smagi bus jūsų vestuvių fotosesija!

Prisijunkite prie mūsų Facebook profilio gerbėjų būrio ir pirmieji sužinokite „Švenčių miesto” naujienas.

Žmonės skaitę šį straipsnį pirko šias prekes: