Idėjos - tinklaraštis

Indėnų ir kaubojų vakarėlio idėjos

Vakarėlio apranga ir stilius

Indėnų ir kaubojų tema tikrai originali – tokių vakarėlių pasitaiko nedažnai. Geriausi patarėjai indėnų ir kaubojų vakarėlio garderobo klausimais yra vesternai. Pasižiūrėkite porą filmų ar bent jau jų ištraukas ir žinosite kaip reikia atrodyti. Jeigu nuspręsite būti čiabuviu – jums reikės odinių drabužių. Tiek vyrai, tiek moterys turės būti tamsaus gymio, ilgais juodais plaukais, su juostomis ant galvų už kurių kyšos plunksnos. Indėnai tradiciškai puošiasi tatuiruotėmis ir veido piešiniais. Jų ginklai – lankas, strėlės ir ietis. Kaubojų apranga kitokia – vyrai lyg nužengę iš senos „Marlboro” reklamos. Būtinai skrybėlėti, su prasegtais marškiniais, ant kaklo skarelė. Kaubojai gali mūvėti džinsus ir smailius odinius batus. Jų aksesuaras – masyvus diržas, prie kurio kabinami ginklai. Jei merginos norėtų sau prisitaikyti kaubojų stilių – pravers šis Madonos klipas.

Vakarėlio dekoravimas ir serviravimas

Kaubojų ir indėnų susibūrimo vieta turėtų asocijuotis su gamta, indėnų misticizmu arba kaubojų kasdienybe, t.y. daržine ir baru. Dekoracijoms tiks įvairūs indėnų totemai ir dirbtiniai kailiai. Galite iš kartono ir spalvoto popieriaus padaryti didelius kaktusus ir juos pakabinti ant sienų. Raskite vietą salūnui įrengti. Jį galite dekoruoti šerifo ieškomų asmenų nuotraukomis (tai gali būti ir kažkas iš jūsų svečių). Jei šventė vyksta vasarą, lauke pastatykite porą vigvamų ir sukraukite laužą. Išradingai paserviruokite stalą. Nors indėnai ir kaubojai labiausiai mėgsta BBQ patiekalus, galite išradingai su maistu improvizuoti vakarėlio tema. Pavyzdžiui, apverskite susuktus vaflius ir turėsite vigvamus imituojantį desertą.

Vakarėlio programa

Surenkite kaubojų ir indėnų žaidynes, kur jie susirungtų tokiose rungtyse kaip jojimas netikru arkliu arba laužo užkūrimas be degtukų ar žiebtuvėlio. O koks kaubojų vakarėlis be linijinių šokių? Būtinai parinkite country stiliaus muzikos, parodykite svečiams keletą judesių ir surenkite tradicinius kaubojų šokius daržinėje.

Prisijunkite prie mūsų Facebook profilio gerbėjų būrio ir pirmieji sužinokite „Švenčių miesto” naujienas.

Žmonės skaitę šį straipsnį pirko šias prekes: