Idėjos - tinklaraštis

Įspūdingai vestuvių kulminacijai

Vieniems vestuvių kulminacija, tai linksma šventė po tuoktuvių ceremonijos, kitiems – būtent tas momentas, kai tariamos priesaikos, keičiamasi žiedais ir paskelbiamas taip lauktas: „Nuo šiol jūs vyras ir žmona”. Būtent šį momentą norisi ypatingai išgyventi, pajusti ir papuošti. Dalijamės idėjomis, kaip tą akimirką paversti tikra šventės kulminacija.

Ore sklandanti elegancija

Balionų universalumas stebinantis – jie žaismingumo suteiks vaikų šventei, išradingai panaudoti papuoš solidų jubiliejų ir, žinoma, efemeriškumo bei elegancijos nepagailės bet kuriai vestuvių ceremonijai. Čia svarbus tinkamas spalvų ir formų pasirinkimas be jokių kompromisų kokybei.

Baltais didžiuliais apskritimo formos balionais galima puošti net ir bažnyčios erdvę. Heliu pripildytų balionų juosteles papuošus smulkialapiais žolynais jie primins milžiniškus fantastinius augalus. Po tokį pat balioną, dekoruotą užrašais Mrs. ir Mr. arba Misis ir Misteris – galima įteikti jaunavedžiams po ceremonijos – bus puikus rekvizitas fotosesijai.

Jei vietoje saujos ryžių ar kitų konfeti kiekvienam svečiui įduosite po vieną ar du pastelinius, helio pripildytus, balionus, jie jus išeinančius iš bažnyčios palydės ne tik džiaugsmo šūksniais, bet ir į orą kylančių balionų debesimi. Dangun gali kilti ir raudoni širdies formos balionai, palydimi dainos „Love is in the Air…”. Tuoktuvių ceremoniją, vykstančią vakare, temstant, įspūdingiausiai papuoš dangun kylantys šviečiantys balionai.

Konfeti, nešantis sėkmę

Iš Kinijos atėjęs paprotys pasveikinti naują šeimą ryžių lietumi, turėjo garantuoti vaisingą ir sotų gyvenimą. Tai buvo savotiškas laimės palinkėjimas. Laimės linkėdami dabar taip pat norime jaunuosius apiberti nuo galvos iki kojų… žiedlapiais, konfeti, blizgučiais ar net muilo burbulais.

Surinkti vestuvėms pakankamą kiekį gyvų gėlių žiedlapių gali būti keblu, o jie dar ir vysta… Tad puiki išeitis – dirbtiniai medžiaginiai rožių žiedlapiai – balti, raudoni, rožiniai. Supakavę juos „porcijomis” sudėkite į krepšelį šalia išėjimo iš bažnyčios. Krepšelis turi būti gerai matomas, kad kiekvienas svečias jį pastebėtų ir pasiimtų savąjį žiedlapių lietaus davinį. Jei norite, kad jūsų takas link priesaikos vietos būtų nužymėtas žiedlapiais, pasiūlykite barstytojais padirbėti mažiausiems svečiams. Įteikite jiems krepšelius su žiedlapiais ir lai beria negailėdami.

Aukso (kad ir netikro) lietus ant galvų taip pat labai simboliškas ir turtingų metų kartu linkintis. Patogiausia tokį lietų berti tiesiai iš konfeti patrankų. Jose paslėpti ne tik auksiniai žėručiai… Patogioje tūtoje paruoštas ir spalvotas lietus, ir tie patys rožių žiedlapiai, ir drugeliai, ir širdelės

Įspūdinai atrodo ir jaunųjų pasveikinimas muilo burbulų debesimis. Nuotraukose muilo burbulų blizgesys sukurs nežemišką atmosferą – puikūs kadrai, puikūs prisiminimai. O ir pūsti jų svečiams neteks iš vaikiškų indelių. „Švenčių miesto” lentynose specialūs vestuviniai muilo burbulai, supilstyti į elegantiškus baltus indelius su meilės šventės simbolika. Beje, jaunavedžiai visiems susirinkusiems taip pat gali pasiųsti auksu dvelkiantį oro bučinį. Panašu, kad jums prireiks lengvučių aukso žėručių.

 

Pirmas tostas už laimę

Vos tik išėjusius jaunavedžius pasitinka ne tik konfeti lietus, bet ir pirmieji sveikinimai. Pasidžiaugti laime ir meile čia dažnai susirenka ir vėliau vyksiančioje šventinėje vakarienėje nedalyvausiantys draugai, giminės. Jiems ypač norisi padėkoti, kartu su jais pasidžiaugti ir pakelti pirmąjį tostą už naująją šeimą. Patogiausias būdas – visiems pasiūlyti nedidelius buteliukus šampano ar putojančio vyno su dailiai juostelėmis prie kiekvieno pririštais popieriniais šiaudeliais. Jums tiesiog nereikės rūpintis trapių taurių gabenimu arba vaišinti svečius iš prie šventės estetikos nederančių vienkartinių puodelių. Buteliukus galite papuošti savo vestuvių etiketėmis su data, vardais ir ceremonijos vieta, ar nulupę etiketę paženklinti juos auksinių širdžių ar balandžių simboliais.

Na, o jaunieji šampaną visgi turėtų gurkšnoti iš taurių, ypatingų taurių. Tebūnie jos paverstos nuotaka ir jaunikiu, paženklintos ūsais ir lūpų atspaudu, arba tiesiog gražiai apipintos gyvų gėlyčių puokštelėmis. Jau dekoruotų jaunųjų taurių galite rasti ir mūsų parduotuvių lentynose.

Prie putojančio vyno pasiūlykite ir užkančių bei saldumynų. Jie turėtų būti vieno kąsnio, kad jums nereikėtų rūpintis lėkštėmis bei įrankiais. Būtinai juos papuoškite užkandžių smeigtukais – taip ne tik bus gražiau, bet ir patogiau užkandžius paimti. Kaip smeigtukus galite naudoti ir popierinius, gražiai dekoruotus gėrimų šiaudelius. Užkandžius patiekite ant dailių padėklų arba kokybiškų baltų arba auksinių vienkartinių serviravimo lėkščių.

Jei visgi sumanysite svečius pamaloninti skaidriuose indeliuose patiekiamais desertais, iš karto prie indelio pririškite po nediduką medinį vienkartinį šaukštelį.

Padėka atėjusiems

Patiems artimiausiems jaunavedžiai be abejo atsidėkos pakviesdami juos į šventinę vakarienę, smagų pobūvį. O visiems kitiems, atėjusiems pasveikinti, galima padėkoti kuklia dovanėle. Į nedidukes dėžutes supakuokite saldumynų, papuoškite jas juostele ir širdelės formos kortele su padėka. Jei saldumynai tokie gražūs, kad gaila slėpti kartono dėželėse, pakuokite į skaidrias, permatomas. Ir būtinai paprašykite kiekvieno užrašyti po palinkėjimą į specialią linkėjimų knygą.

O būsimiems svečiams norime pasufleruoti, kad ypatingų pakuočių turime ir jų dovanoms. Ne paslaptis, kad dauguma svečių, jaunavedžius apdovanoja pinigais. Juos supakuoti gana keblu, į popierių nesuvyniosi, į dėžę neįdėsi, laiškams skirtas vokas atrodo per paprastas… Tad tokioms keblioms pakavimo problemoms spręsti siūlome specialius medinius vokus (jie dailūs, solidūs ir originalūs) arba specialias dėžutes pinigams

Gaudykite akimirkas

Ir paskutinis štrichas prieš išsiskirstant – įsiamžinti su visais užsukusiais pasveikinti į ceremonijos vietą. Žinoma, galima tiesiog paprastai, apsikabinus, susiglaudus ir be jokių scenarijų. Bet… galima ir šiek tiek įdomiau bei linksmiau. Jums tereikės pasirūpinti keletu fotosesijoms skirtų rinkinių su ant pagaliukų priklijuotais atributais: ūsais, raudonomis lūpomis, akiniais, varlytėmis ir t. t. Sumerkite juos į vazeles ir padėkite ant kėdės ar staliuko. Šalia pastatykite iš didelio balto popieriaus lapo iškirptą lyg Polaroido fotografijos rėmelį – ant jo būtinai užrašykite datą ir jaunavedžių vardus. Tokie prisiminimai dar ilgai šildys jūsų širdis.

 Prisijunkite prie mūsų Facebook profilio gerbėjų būrio ir pirmieji sužinokite „Švenčių miesto” naujienas.

Žmonės skaitę šį straipsnį pirko šias prekes: