Idėjos - tinklaraštis

Išradinga mažylio fotosesija – krikštynoms ir ne tik

Ypatingi šventiniai rūbeliai

Tradiciškai mažylio ar mažylės krikšto rūbeliai būna puošnūs it pasakų karalaičio ar karalaitės. Tokie gražūs ir nekasdieniški rūbeliai padeda sukurti ypatingą šventinę nuotaiką, gražiai atrodo nuotraukose. Vis dažniau, kai krikštijama mergaitė – siuvamos tos pačios medžiagos ir stiliaus puošnios suknelės ne tik krikštijamai mergytei, bet ir mamai. Tuomet abi atrodo žavingai.

Visgi jei norite įdomios krikštynų, ar mažylio gimtadienio fotosesijos vien puošnių rūbelių gali ir neužtekti. Teks pasirūpinti aplinka, kompozicija ir papildomais fotosesijos atributais.

Spalvingas oro balionas

Originali fotosesijos idėja – pagaminkite savo mažyliui spalvingą oro balioną. Jums prireiks tik didelio pinto krepšio, kuriame sėdės mažylis ir puokštės skraidančių helio balionėlių, kuriuos tvirtinsite prie krepšio. Galite išsirinkti margaspalvius ar vienos spalvos, taip pat naudoti didesnius ir tvirtesnius, apvalius Bubble balionus. Oro baliono krepšį puoškite gėlėmis, popierinėmis vėlevėlėmis, ant jų užrašykite krikštynų ar gimtadienio datą ir kt. Fotografuokite lauke, atviroje erdvėje, kur daug žalumos.

Kėdė ar puošnus krėslas

Šis neatsiejamas krikštynų nuotraukų atributas iš uždarų fotoateljė perkeliamas į atviras erdves gamtoje. Nuobodžius tamsius krėslus keičiame į dažytus, ryškius ir spalvingus arba bohemiškus retro stiliaus krėslus su gėlėtais apmušalais ir kt. Vienspalvės kėdės taip pat gali būti puošiamos ryškesniais helio balionais taip suteikiant nuotraukoms daugiau žaismingumo.

Senelio lagaminas

Lengvai įgyvendinama idėja – ypač jei jūsų palėpėje dulka senas, didelis lagaminas ar net keli jų. Mažylis gali sėdėti lagamine arba pozuoti, jog jį tempia. Tiesiog sudėkite du skirtingo dydžio lagaminus vienas ant kito ir ant jų pasodinkite mažylį. Prie senovinių lagaminų parinkite tinkamus drabužius, derės senelių laikų mados. Mergaitei tiks puošni suknelė, berniukui senelio kostiumas, beretė, akiniai.

Kiti masyvūs, netradiciniai daiktai, kurie atstos kėdę ar krėslą fotosesijoje

Pagalvokite kokių įdomių daiktų ar rakandų turite, kuriuos galėtumėte panaudoti fotosesijai. Žavingai ir paslaptingai atrodys antikvariniai daiktai, žaismingumo suteiks patys paprasčiausi metaliniai indai, vonelės, medinės dėžės ir kiti namų rakandai ant kurių, ar į kuriuos galite įsodinti mažylį.

Prisijunkite prie mūsų Facebook profilio gerbėjų būrio ir pirmieji sužinokite „Švenčių miesto” naujienas.

Žmonės skaitę šį straipsnį pirko šias prekes: