Idėjos - tinklaraštis

„Jauni, karšti, seksualūs” vakarėlio idėjos

Vakarėlio apranga ir stilius

Į šį vakarėlį renkasi auksinis jaunimas. Išpuoselėti kūnai ir seksuali, madinga apranga. Aprangos kodas – madingiausi vakarėlių rūbai, be abejo, seksualūs. Trumpos suknelės ir atviros iškirptės. Vyrų apranga taip pat pabrėžia seksualumą. Jei turite gerą humoro jausmą, galite į šį vakarėlį atvykti su fetišistiniais drabužiais, pvz. seksualios seselės kostiumu, arba pasidabinti seksualiais aksesuarais (pvz., Playboy zuikio ausytėmis).

Vakarėlio dekoravimas ir serviravimas

Jaunų ir karštų vakarėlio aplinka turi įkvėpti flirtui. Svečiai čia turėtų pasijusti tarsi madingame naktiniame klube. Papuošimui tiks blizgančios girliandos, žvaigždės, ir konfeti. Viskas priklauso nuo jūsų skonio ir fantazijos. Šventei linksmumo visada suteikia spalvingi balionai. Galite juos pripildyti helio ir paleisti šokių aikštelėje. Paruoškite barą ir aprūpinkite jį visais kokteiliams reikalingais aksesuarais – mažais skėčiais, stiklinių papuošimais, ledų grūstuvais, plaktuvais ir kt.

Vakarėlio programa

Pagrindinis karšto jaunimo užsiėmimas vakarėlio metu – linksmybės. Todėl daug dėmesio skirkite muzikai, kad publika visą vakarą būtų įkvėpta šokti. Surenkite Mis ir Misterio „karštis” rinkimus. Būtinai į vakarėlį pakvieskite fotografą ir paskirkite vietą „glamūrinei” fotosesijai.

Prisijunkite prie mūsų Facebook profilio gerbėjų būrio ir pirmieji sužinokite „Švenčių miesto” naujienas.

Žmonės skaitę šį straipsnį pirko šias prekes: