Mano Krepšelis 0 0,00 €

Idėjos - tinklaraštis

Ką veikti per bernvakarį

Bernvakaris tai puiki proga pašėlti, pabūti su draugais ir gerai praleisti laiką.  Tad jeigu Jums teko atsakinga misija  jį suorganizuoti – tuomet skubame į pagalbą ir dalinamės idėjomis kaip be didelių pastangų suplanuoti įsimintiną bernvakarį, kuris patiktų tiek būsimam jaunikiui, tiek jo bičiuliams. 

Ką veikti bernvakario metu?

Bernvakario metu populiaru žaisti įvairius, vaikinų mėgstamus, laisvalaikio žaidimus. Rinkitės tokį, kuris patiktų jaunikiui ir jo draugams.

Jei mėgstate azartinius žaidimus – namuose suloškite kelias pokerio partijas. Papildykite šį žaidimą šmaikščiais bernvakario paguodos prizais – tokių galite rasti Švenčių mieste. Jei nemėgstate azartinių žaidimų rinkitės boulingą, biliardą ar kokį kitą mėgstamą žaidimą.

Jei žaidimai atrodo nuobodu, pagalvokite, kokie hobiai vienija susirinksiančius draugus. Galbūt tai medžiotojai, užkietėję pirtininkai ar žvejai? Pagal tai galite kurti bernvakario temą, organizuoti šventinio vakaro veiklas. Tegul tai būna neeilinė pirtis, ar žvejyba gamtoje – su jaunikio priesaikomis bei pasižadėjimais vedybiniam gyvenimui, jei pageidaujate – šokėja ir kitomis bernvakario smulkmenomis.

Aktyvių pramogų mėgėjams patiks dažasvydis, išbandymai pramogų ir nuotykių parkuose arba aktyvios orientacinės varžybos. Jei leidžia oro sąlygos ir galimybės – aktyvus vandens sportas (pasiplaukiojimas vandens motociklais, slidėmis ir kt.).

Jei leidžia bernvakario biudžetas, išsinuomokite Sumo imtynininkų kostiumus ar apvalius žemės riedulius (Zorbing Ball) ir suorganizuosite neeilines, iki ašarų juokingas Bumpball futbolo varžybas.

Tam, kad bernvakaris netaptų eiliniu vakarėliu taip pat siūlome išskirtinai pasipuošti, jei ne visam vakarui, tai bent nuotaikingai nuotraukai. Pakvietimuose nurodykite temą, pavyzdžiui – džentelmenai, ji iškart įpareigos dalyvius labiau pasipuošti. Na, o kad atrodytumėte, kaip tikri, iš nespalvoto kino nužengę džentelmenai, siūlome užsiauginti džentelmeniškus ūsus ir barzdas. Jei savi ūsai ir barzdos iki bernvakario nespės suželti – ne bėda. Švenčių mieste kiekvienas galės išsirinkti pagal veido formą, nuotaiką ir charakterį sau tinkamiausius ūsus. Šie ūsai yra kokybiški, lengvai priklijuojami, nealergizuoja odos ir atrodo elegantiškai bei labai tikroviškai. Lengviausia bus jei vyriausiasis pabrolys iškart pasirūpins ūsais, o susirinkus svečiams teliks išsirinkti sau patinkančius ir juos prisiklijuoti. Bernvakario stalui puošti pas mus taip pat rasite ūsuotos stalo atributikos (vienkartinių indų, šiaudelių, smeigtukų ir kt.).

Prisijunkite prie mūsų Facebook profilio gerbėjų būrio ir pirmieji sužinokite „Švenčių miesto” naujienas.

Žmonės skaitę šį straipsnį pirko šias prekes: