Mano Krepšelis 0 0,00 €

Idėjos - tinklaraštis

Kalėdų vakarėlio idėjos

 

Vakarėlio apranga ir stilius

Kalėdos tai laikas, kai didelė šeima ir giminės susirenka prie vieno stalo, todėl kaip atrodysite per Kalėdas ir kaip puošite stalą priklauso nuo jūsų šeimos tradicijų ir to, ar užsiimsite kažkokia veikla, ar tiesiog degustuosite patiekalus ir vyną jaukiai šnekučiuodamiesi.

Vakarėlio dekoravimas ir serviravimas

Pagrindinė Kalėdų dekoracija, džiuginanti vaikus ir suaugusius, yra eglutė. Prekybos centruose ir specializuotose parduotuvėse rasite didelį kalėdinių žaislų pasirinkimą, tačiau jei turite laiko ir mėgstate rankdarbius, galite kalėdines dekoracijas pasigaminti patys. Eglutę galima puošti siūtais ir popieriniais žaislais, meduoliais, saldainiais, nedideliais daiktais, dekoruotais dekupažo technika. Kalėdų dieną eglutę papuoš po ja padėtos dovanos.

Vakaruose kalėdinio stalo dekoravime dominuoja raudona spalva, tačiau nebūtina prie jos prisirišti. Galite derinti įvairių spalvų staltieses, žvakes ir servetėles. Stalą pagyvins eglės šakelės, žaisliukai, kaspinai, gėlės arba miško gėrybės: kankorėžiai, gilės, sausos šakelės. Būkite išradingi, ir tradiciniai Kalėdų valgiai (kalakutas, pyragai, meduoliai) atrodys dar skanesni.

Vakarėlio programa

Kalėdos – šeimyninė šventė, tad galvodami apie užsiėmimus, nepamirškite jaunųjų atžalų. Be to, kad keisitės dovanomis ir pakviesite į svečius Kalėdų senelį, Kalėdas galima paįvairinti žaidimais. Pavyzdžiui, visi svečiai iš eilės pasako apie save tris dalykus, kurių du yra tiesa, o vienas – melas. Susirinkusieji turi atspėti kas yra tiesa,o kas ką pamelavo. Tai puikus žaidimas, jeigu jūsų tarpe yra žmonių, kurie mažai pažįsta vienas kitą. Tą patį žaidimą galima žaisti pasakojant apie blogiausias gautas kalėdines dovanas. Nupirkite įvairių priemonių vaikams ir duokite užduotį sukurti gražiausią kalėdinį atviruką. Jei norite užimti suaugusius – pasirūpinkite įvairiais stalo žaidimais arba surenkite šeimyninių filmų peržiūrą.

Prisijunkite prie mūsų Facebook profilio gerbėjų būrio ir pirmieji sužinokite „Švenčių miesto” naujienas.

Žmonės skaitę šį straipsnį pirko šias prekes: