Mano Krepšelis 0 0,00 €

Idėjos - tinklaraštis

Karibų vakarėlio idėjos

Vakarėlio apranga ir stilius

Karibuose daug saulės, šilumos ir geros nuotaikos. Karibų gyventojai nešioja šiaudines skrybėles, sijonus ir gėlių girliandas. Kiti šio regiono gyventojai užsiaugina dredus ir dėvi megztas, margaspalves kepures. Kadangi Karibuose karšta, damos vaikšto su bikiniais, vyrai taip pat negausiai apsirengę demonstruoja ryškias tatuiruotes arba dėvi gėlėmis išmargintus marškinėlius. Į šventę taip pat gali užsukti vienas kitas Karibų piratas ar piratė.

Vakarėlio dekoravimas ir serviravimas

Pasistenkite, kad svečiai pasijaustų kaip tikruose Karibuose. Būtų idealu jei ant vienos sienos galėtumėte pakabinti didžiuli fototapetą su žydra jūra, palmėmis ir smėliu. Įrenkite barą po šiaudiniu stogu, aplinką puoškite dirbtinėmis palmėmis ir palmių lapais. Aplinka atrodys įtikinamiau, jei vienur ar kitur patupdysite netikrą papūgą, flamingą, padėsite kriauklių, ananasų. Karibų šventei labai tinka ryškios spalvos, t.y. geltona, raudona, violetinė, žalia, rožinė, žydra. Galite panaudoti daug įvairiaspalvių balionų ir girliandų.

Maistą patiekite lapų formos induose, o gėrimus – kokoso formos stiklinėse. Stalą puoškite įvairiausiais tropiniais vaisiais – bananais, ananasais ir kokosais. Svečius vaišinkite havajietiškais kokteiliais, pavyzdžiui Pina Kolada ir Margarita. Būtinas kokteilių atributas – spalvoti skėčiai.

Vakarėlio programa

Privalomas Karibų vakarėlio programos dalis – Limbo. Limbo yra tradicinis šokis, kurio metu šokėjai turi pralysti po vis žemiau nuleidžiamą lazdą. Surikiuokite svečius, dviem žmonėm duokite laikyti lazdą, pro kurią po vieną šokdami turi pralysti visi svečiai iš eilės. Kiekvieną kartą, kai ratas apsisuks, lazdą nuleiskite kiek žemiau. Tie, kurie prisiliečia prie lazdos, iš rato iškrenta, o laimi tas, kas pralįs pro žemiausiai nuleistą lazdą.

Prisijunkite prie mūsų Facebook profilio gerbėjų būrio ir pirmieji sužinokite „Švenčių miesto” naujienas.

Žmonės skaitę šį straipsnį pirko šias prekes: