Idėjos - tinklaraštis

Karnavaliniai kostiumai

Karnavalo istorija siekia senovės Romą ir Egiptą. Pati žodžio „karnavalas” reikšmė yra kildinama iš itališkojo „carnevale”, tai reiškia „nevalgyti mėsos”. Prieš kelis šimtus metų katalikiškoje Italijoje karnavalai buvo pradėti švęsti pirmąją gavėnios dieną, todėl šis pavadinimas ir yra siejamas su pasninku – mėsos nevalgymu. Manoma, kad karnavaliniai kostiumai atrado populiarumą italijoje, nes aštuonioliktame amžiuje pirmą kartą įvyko žymusis Venecijos karnavalas, kuris, prasidėjęs antrąją Kalėdų dieną, tuomet tęsdavosi net šešias savaites! Taigi taip karnavalų tradicija paplito po visą katalikiškąją Europą ir gyvuoja iki šių dienų.

Šiais laikais nebūtina laukti vieną kartą metuose vykstančios šventės, kad galėtume pasipuošti ypatingais karnavaliniais kostiumais. Juos galima naudoti įvairiomis progomis. Dažniausiai karnavaliniai kostiumai yra teminių vakarėlių palydovai. Tai gali būti gimtadienio šventė, Naujieji metai, tradicinis Helovinas, įmonės vakarėlis, bernvakaris, mergvakaris ar net vestuvės. Karnavalinis kostiumas leidžia mums pasijusti išskirtiniais, ypatingais ir paslaptingais, o šventė, kurioje susirenka daug išradingai karnavaliniais kostiumais pasipuošusių svečių, tampa nepamirštama. Karnavalinių kostiumų tematika gali būti pati įvairiausia – pradedant istoriniais laikotarpiais ir baigiant įvairiais pasakų ar filmų personažais. Persirengti galima užsienio tautų ar įvairių profesijų atstovais arba tiesiog rinktis spalvą, kuri turi dominuoti karnavalinio kostiumo aprangoje.

Didžiausias karnavalinių kostiumų ir atributikos pasirinkimas

„Švenčių Miesto” parduotuvėse bei elektroninėje parduotuvėje jūs rasite ne tik didelį pasirinkimą įvairiausių karnavalinių kostiumų, tačiau ir populiariausių karnavalinių aksesuarų – dirbtinių barzdų, dirbtinių ūsų, kaukių, skrybėlių ir kitos karnavalinės atributikos. Taip pat mūsų parduotuvėse veikia ir vaikiškų karnavalinių kostiumų nuoma. Čia jūs rasite itin didelį vaikiškių karnavalinių kostiumų pasirinkimą.

Daugiau informacijos apie karnavalinių kostiumų nuomą rasite ČIA.

Linksmasis karnavalas

Linksmasis karnavalas Šiaip gyvenime reikia nebijoti būti savimi. Tačiau karnavalo metu savąjį AŠ geriau palikti už durų. Pajuskite persikūnijimo smagumą, pasimėgaukite taip, kaip tuo mėgaujasi vaikai. Būtent jiems esame paruošę pačių gražiausių, įdomiausių, tikroviškiausių kostiumų ir karnavalinių aksesuarų. Net ir patiems mažiausiems Darželinukai bei mokyklinukai turi ne vieną progą persirengti mielais gyvūnais ar mėgiamais herojais […]

Plačiau

Karnavaliniai kostiumai – kiekvienam

Prasidėjo kalendorinė žiema, o kartu ir tikras šventinis maratonas. Gruodis – turbūt smagiausias metų mėnuo – jame nestinga malonaus šventės laukimo, jaudinančių akimirkų vaikų karnavaluose, linksmybių kolektyvų šventėse ir ramybės bei šilumos šeimos susibūrimuose. Tai metas, kai norisi puošti ne tik namus, bet ir pačiam sužibėti netikėtu įvaizdžiu. Jei šventinis karnavalas ant nosies, o jūs dar nežinote, ką rengsitės – [...]

Plačiau