Mano Krepšelis 0 0,00 €

Idėjos - tinklaraštis

Kaukės visiems šventiniams vakarėliams

Kaukės ir kaukių baliai

Kaukes žmonija naudoja nuo antikos laikų, jos yra neatsiejamos nuo ritualų, švenčių, spektaklių ir įvairių ceremonijų. Dažniausiai kaukė arba domino yra tam tikro kostiumo dalis, kuri ir šiandien kuria mistinę aurą apie ją dėvintį žmogų ir jį stebinčią auditoriją. Šiais laikais kaukės yra dažnai naudojamos kaip įvairių festivalių ir švenčių atributas, pavyzdžiui, daugelyje Vakarų pasaulio šalių švenčiamoje Helovino šventėje.

Šiuolaikinės kaukės dažniausiai ir vaizduoja šiuolaikinius personažus. Tai gali būti pasakų, meninių ir animacinių filmų herojai. Viskas priklauso nuo šventės ir ją švenčiančios tautos papročių. Lietuvoje populiariausias su kaukėmis susijęs renginys yra žiemos išvarymo šventė – Užgavėnės. Čia renkasi lietuvių folkloro herojai – raganos, velniai, čigonai ir čigonės, įvairūs žvėrys, paukščiai ir, be abejo, Lašininis su Kanapiniu, todėl Užgavėnės asocijuojasi ne tik su blynais ir degančia More, bet ir kaukių gamybos procesu.

Didelis kaukių ir kaukių balių aksesuarų pasirinkimas

Tačiau retas teminio vakarėlio ar karnavalo svečias yra pasiruošęs pats gamintis kaukę. Juk šiais laikais kaukių pasirinkimas yra tikrai nemažas. Šventinės atributikos prekybos centre „Švenčių Miestas” galima įsigyti pačių įvairiausių kaukių suaugusiems ir vaikams – nuo elegantiškų domino, iki visą galvą gaubiančių mistinių personažų kaukių.

Gana didelis kaukių poreikis atsiranda žiemą, kuomet vyksta daug suaugusiųjų teminių vakarėlių ir kalėdinių švenčių mokyklose bei darželiuose. Užimtoms mamoms paruošti savo atžalai įspūdingą kaukę gali būti nemenka užduotis, kurią išspręsti padės draugiškos „Švenčių Miesto” konsultantės, pasiūlydamos įvairių jau paruoštų kaukių ir šventinių aksesuarų.

Prisijunkite prie mūsų Facebook profilio gerbėjų būrio ir pirmieji sužinokite „Švenčių miesto” naujienas.

Žmonės skaitę šį straipsnį pirko šias prekes: