Idėjos - tinklaraštis

Kerintis UV grimas

Helovinas tikrai ne ta proga, kai galite tikėtis sužibėti kuklumu, santūrumu ir minimalistiniu stiliumi. Nors… juodas įvaizdis, gotiškas minimalus makiažas – puiki išeitis nenorintiems investuoti daug laiko į įvaizdžio kūrimą. Būtent tokiems laiką taupantiems mes turime gerų ir labai įdomių naujienų. Nors nuo kitų taip pat jų neslėpsime, šie nauji produktai turėtų sudominti visus ir ne tik besiruošiančius Helovino vakarėliui. Tai šviečiantis grimas

Net neabejojame, kad ši naujiena bus populiari ne tik Helovino metu. Itin įspūdingai su UV šviesoje švytinčiu grimu atrodysite naktiniame klube, kur tamsa ir prožektorių blykstės atskleis nepakartojamą jūsų makiažo efektą.

Šis grimas (taip pat ir nagų lakas bei lūpų dažiai) į „Švenčių miesto” parduotuvę atkeliauja iš Olandijos – patikimo ir patyrusio gamintojo. Dažai gaminami vazelino pagrindu, todėl labai gerai dengiasi bei ilgai išlieka ant odos. O nuvalyti tokį grimą lengvai galėsite kosmetiniu pieneliu. Šis grimas įspūdingai atrodo ne tik tamsoje, ryškios spalvos efektingos bus ir šviesoje. Duokite valią fantazijai – tegul ji išsilieja ant jūsų veido pačiais įvairiausiais ornamentais. O jei piešimo įgūdžiais nepasitikite, efektą galite išgauti tieisog taškuodami ant veido įvairių spalvų grimą be jokios aiškios formos. Akių vokus kruopščiai padenkite kelių spalvų dažais ir jums užsimerkus aplinkiniams pasimatys švytinčios išraiškingos formos.

Jei jums nestinga drąsos bei noro tapti vakarėlio vinimi – šiuo grimu dekoruokite visą kūną. Žinoma, tokiu atveju teks tenkintis labai minimaliu kostiumu… Tapkite švytinčiu skeletu, arba ekspresyviojo meno kūriniu, o gal tiesiog pasidabinkite keliomis ryškiomis švytinčiomis tatiuruotėmis. Su šiuo grimu galite įgyvendinti net pačius fantastiškausius Body Art’o kūrinius. Tikime, kad šie dažai įkvėps jus spalvingai pasipuošti ir Helovino, ir Naujametiniams vakarėliams, o taip pat leis originalumu išsiskirti savaitgalio diskotekose. Išbandykite!

Įkvėpimo pasisemkite iš šių vaizdo įrašų:

Prisijunkite prie mūsų Facebook profilio gerbėjų būrio ir pirmieji sužinokite „Švenčių miesto” naujienas.

Žmonės skaitę šį straipsnį pirko šias prekes: