Idėjos - tinklaraštis

Krikštynų atributika

Tiek mergaičių krikštynos, tiek berniukų krikštynos yra labai svarbios šventės mažųjų šeimai ir artimiesiems. Nesvarbu, ar krikštijate mergaitę, ar berniuką, šventei bus reikalinga krikštynų atributika, reikės tokių pačių aksesuarų, skirsis nebent jų spalva. Jeigu jums reikalinga atributika krikštynoms, „Švenčių mieste” rasite viską, ko reikia – nuo krikšto žvakės iki pakabinamos girliandos.

Krikštynų dovanos

Tradicinės krikštynų dovanos kūdikėliui – pinigėlis, kruopos ir cukrus. Tai simbolinės dovanėlės nuo krikšto tėvų, kad vaikelio gyvenimas būtų turtingas, sotus ir saldus. Tokias dovanėles geriausia įteikti specialiuose, gražiuose maišeliuose. Krikštynų žvakė yra tas atributas, kuriuo taip pat pasirūpina krikšto tėvai. Svečiai mažyliui ir jo tėvams gali dovanoti įvairias statulėles, pavyzdžiui angeliuko, nuotraukų rėmelius, dėžutes plaukų sruogelei ar pirmiesiems iškritusiems dantukams, raktų pakabuką su angelu arba knygos skirtuką, krištolinį žinduką ar kvepiančią žvakę, kryželį. „Švenčių Mieste” rasite gražių krikštynų dovanų ir jų įpakavimui skirtą asortimentą.

Krikštynų dekoravimas

Krikštynų dekoracijos gali būti pačios įvairiausios. Tai, kaip papuošite šventę, priklausys nuo jūsų nusiteikimo ir suplanuoto biudžeto. Pradėkite nuo pakvietimų ir stalo kortelių. Jei neturite laiko rankdarbiams – jų galite įsigyti mūsų parduotuvėje. Svečius šiltai nustebins originalios žinduko formos kortelės. Krikštynų papuošimui galima naudoti balionus, tiulį, organzą, įvairiaspalvius karoliukus ir gėles. Balionai turbūt yra viena universaliausių priemonių, kurios pagalba galite įspūdingai papuošti nemažą patalpą ar net lauko erdvę. Krikštynoms siūlome įvairių formų ir spalvų balionus, folinius balionus su piešiniais, balionų girliandas ar net balionus su mirksinčia šviesele, kuriuos galima naudoti kaip papuošimą arba paleisti į dangų. Kambarį taip pat galite puošti girliandomis, ant sienos pakabinti plakatą su mažylio vardu. Krikštynų stalo serviravimui panaudokite įvairias žvakes, gražiai ant staltiesės atrodys ir širdelės formos konfeti. Jei šventė vyksta lauke, jums pravers vienkartiniai indai. „Švenčių Mieste” jų pasirinkimas itin didelis, todėl be vargo priderinsite juos prie pasirinkto krikštynų kolorito.

Krikštynų aksesuarai

Jei į krikštynų šventę susirenka nemažai žmonių, jums tikrai pravers specialūs krikštynų ženkliukai. „Švenčių Miesto” dizaineriai sukūrė žavius ženkliukus krikšto tėvams ir mažyliams. Krikštynoms taip pat galite įsigyti palinkėjimų knygą ir gražų rašiklį, kad svečiai mažyliui galėtų užrašyti šiltus žodžius. Nepakeičiamas krikštynų atributas, kurį tikrai įvertins tiek maži, tiek dideli šventės svečiai yra dangaus žibintai. Paleiskite vakare juos į dangų arba surenkite fejerverkų šou. Tik nepamirškite fotoaparato!

Prisijunkite prie mūsų Facebook profilio gerbėjų būrio ir pirmieji sužinokite „Švenčių miesto” naujienas.

Žmonės skaitę šį straipsnį pirko šias prekes: