Idėjos - tinklaraštis

Krikštynų dovanėlės

Būsimi krikšto tėveliai, ar jau sugalvojote kokią dovanėlę padovanosite savo krikštasūniui arba krikštadukrai šia ypatinga proga? Jei dar blaškotės ir laukiate įkvėpimo iš dangaus, o šis niekaip neateina, ne bėda – idėjų ką padovanoti ir kaip gražiai krikštynų dovanėles supakuoti rasite čia.

Krikštynos yra viena iš nedaugelio likusių švenčių, kada dovanojame daiktą, o ne pinigus vokelyje, mat mažajam šventės kaltininkui pinigėliai dar nė motais. Net ir brangesnės daiktinės dovanėlės veikiau turės labiau simbolinę prasmę, kurią priims vaiko tėveliai ir saugos ją kaip suvenyrinį prisiminimą kol mažylis užaugs ir pats gebės ją įvertinti. Tai dažniausiai tokios dovanėlės, kaip kryželiai, įvairūs papuošalai ir statulėlės (dažnai graviruotos), specialiai siuvinėti drabužėliai, žvakės, įrėminti linkėjimai ir kt.

Dažnai dovanojamos krikštynų dovanos būna skirtos ne tik vaikui, bet ir jo tėveliams – juk tai ne tik mažylio, bet ir šeimos šventė. Na , o tuo atveju jei krikštijamas vaikas jau ne toks mažas pipiras ir bent minimaliai suvokia šventės prasmę – verta pagalvoti ir apie žaidybinę dovanėlę asmeniškai jam. Tai gali būti tiek naujas žaislas, tiek diena praleista vaikų žaidimų parke.

Štai kelios, nesunkiai įgyvendinamos idėjos ieškantiems krikštynų dovanos. 

Šliaužtinukai arba marškinėliai su linksmu užrašu

Jei mažylis jau išaugo iš šliaužtinių amžiaus tiks ir marškinėliai. Išsirinkite arba patys sugalvokite linksmą citatą, kuri tiktų vaikui. Tuomet nupirkite tinkamą drabužėlį – geriausia vienspalvį ir šiek tiek didesnį (juk vaikai greitai auga) ir uždėkite pasirinktą mintį ant drabužėlio pasinaudoję siuvinėjimo paslaugas teikiančių įmonių paslaugomis.

Fotosesija

Pasamdykite fotografą pačioms krikštynoms arba numatykite kitą dieną, kada suorganizuosite nekasdienę vaiko fotosesiją. Tai puiki ir praktiška dovanos idėja, kuri pradžiugins ir nustebins mažylio tėvelius bei paliks gražių prisiminimų. Idėjų įdomiai vaiko fotosesijai galite rasti čia

Dekoruota krikštynų lėkštė

Tokią dovaną dovanoti tiks tiems, kurie mėgsta ir moka įdėti į dovaną šiek tiek savo pačių rankų darbo. Specialiai krikštynoms dekoruota lėkštė bus labiau netikėta dovana nei įprastos suvenyrinės statulėlės.

Medinės raidžių ir skaičių kaladėlės

Vargu ar kieno vaikystė prabėgo be medinių kaladėlių. Tai vienas iš praktiškiausių žaislų, kurį galite padovanoti augančiam mažyliui. Dovanodami tokias kaladėles krikštynų proga, atsisakykite gamybinio įpakavimo, sudėliokite iš jų mažylio vardą arba sveikinimą ir įvyniokite į permatomą popierių.

Skraidantis lauktuvių krepšelis

Tokiam krepšeliui pagaminti jums reikės dailios pintinėlės ir krikštynų progai skirto helio baliono, kurį prie jos pritvirtinsite. Jei norėsite sukurti tikrą oro baliono imitaciją, jums padės specialus tinklas balionui. Į krepšio pintinėlę galite įdėti krikštynų šampano, gardžių saldumynų ir palinkėjimų ar žaisliukų savo krikštasūniui/ krikštadukrai. Sukurti tikrą oro baliono imitaciją padės specialus tinklas balionui.

Krikštynų vyno arba šampano butelis

Tai dovana mažylio tėveliams. Patiems krikštynų vyno ar šampano gaminti nereiks – užteks įsigyti parduotuvėse siūlomo, patinkančio gėrimo butelį ir jį dekoruoti specialiomis krikštynų etiketėmis. Mūsų parduotuvėse rasite krikštynoms skirtų šampano etikečių – tereiks tik jas priklijuoti. Geras vyno butelis – praktiška dovana, kuri nesensta, todėl galite padovanoti jį tėvams su mintimi kad jį išsaugotų iki tam tikro laiko. Pavyzdžiui iki kol vaikas pradės eiti į mokyklą arba sulauks pilnametystės.

Prisijunkite prie mūsų Facebook profilio gerbėjų būrio ir pirmieji sužinokite „Švenčių miesto” naujienas.

Žmonės skaitę šį straipsnį pirko šias prekes: