Idėjos - tinklaraštis

„Kunigai ir paleistuvės” vakarėlio idėjos

Vakarėlio apranga ir stilius

Kontrastinga ir prieštaringa vakarėlio tema, kaip ir jos svečių elgesys bei kostiumai. Visi vyrai turi įsikūnyti į tyrus ir pamaldžius kunigus. Jiems reikėtų apsivilkti sutanas ar bent jau kuklius juodus drabužius, plaukus tvarkingai sušukuoti (galima sutepti želė) ir ant kaklo pasikabinti masyvų kryžių. Tokiam vakarėliui tiktų ir vienuolio kostiumas, kurį gana paprasta pasidaryti – jums reikės laisvo, ilgo drabužio su kapišonu, perjuosto šviesia virvele. Moterims aprangai reikia skirti kur kas daugiau dėmesio. Jų drabužiai turi būti itin seksualūs. Labai tiktų ryškūs perukai (raudoni, oranžiniai, balti). Makiažas turėtų būti labai ryškus, galima naudoti daug blizgesio. Geriausi aksesuarai – tinklinės kojinės, ilgos, seksualios pirštinės, bateliai ypač aukštais kulnais (idealu, jei tai ilgi odiniai batai), masyvūs papuošalai ir bizūnėlis. Žaismingos paleistuvės gali pasipuošti rausvomis zuikio ausytėmis, mažais raudonais ragiukais arba seselės kostiumu.

Vakarėlio dekoravimas ir serviravimas

Kadangi jūsų šventėje susidurs dorybė ir paleistuvystė, dekoruokite taip, kad šventėje gerai jaustųsi ir paleistuvės, ir dorovės sergėtojai. Paprasčiausia tai padaryti formuojant atskiras erdves – bordelį ir šventyklą. Bordelyje pridėkite daug raudonų atspalvių pagalvėlių, uždekite daug kvepiančių margaspalvių žvakių, pakabinkite širdelės formos balionų ir uždekite smilkalų. Aplinka turėtų įkvėpti nuodėmei, o nusidėjėliai iš bordelio turėtų perbėgti į kitą erdvę, kur galėtų atgailauti už savo nuodėmes. Čia įrenkite klausyklą, kad nuodėmingieji galėtų išpažinti savo nuodėmes ir pastatykite žvakides su aukštomis, šviesiomis žvakėmis.

Vakarėlio programa

Nors svečiai susirinko švęsti, jie turėtų net vakarėlio metuatstovauti savo „profesiją”, t.y. paleistuvės stengiasi sugundyti, o kunigai – atsispirti jų kerams, išvengti nuodėmės ir atvesti paleistuves į doros kelią. Organizuokite šokių konkursą – paleistuvės gali šokti kankaną arba viliotinį, kuriuos įvertintų griežtų kunigų komisija. Geriausiai pasirodžiusios šokėjos gauna prizus, o komisijai nepatikusios – turi atlikti atgailos apeigas.

Prisijunkite prie mūsų Facebook profilio gerbėjų būrio ir pirmieji sužinokite „Švenčių miesto” naujienas.

Žmonės skaitę šį straipsnį pirko šias prekes: