Idėjos - tinklaraštis

„Kunigai ir vienuolės” vakarėlio idėjos

Vakarėlio apranga ir stilius

Visi puikiai žino, kaip atrodo kunigai ir vienuolės: ir vieni ir kiti dėvi ilgas sutanas, vienuolės nešioja dar ir ilgus galvos apdangalus. Populiariausi aksesuarai – kryžiai ir rožančiai. Tačiau kunigai ir vienuolės nebūtinai turi būti pasidabinę vienoda uniforma. Vienuolės gali būti įvairios, pavyzdžiui seksualiosios arba vampyrės. Vyrai – nebūtinai kunigai ilgomis sutanomis. Į vakarėlį gali užsukti ir vienuoliai iš viduramžių, rabinas ar net pats popiežius.

Vakarėlio dekoravimas ir serviravimas

Vienuolių ir kunigų susitikimas vyksta gana asketiškoje aplinkoje, todėl dekoravime dominuoja nedaug tamsių spalvų. Galite derinti baltą ir juodą spalvas (pvz. balionus, staltieses, indus). Ant didelių popieriaus lapų surašykite dešimt dievo įsakymų, įvairių žinomų citatų iš biblijos ir pakabinkite juos ant sienų, kad susirinkusieji nepamirštų esminių savo tarnystės dogmų. Stalo neperkraukite dekoracijomis, galite pastatyti kryžių. Pagrindinis vakaro gėrimas turėtų būti raudonas vynas.

Vakarėlio programa

Patikrinkite kunigų ir vienuolių atsidavimą savo pašaukimui protų mūšio turnyre, kuriame vyrautų klausimai religijos tema. Geriausią kunigų ir vienuolių komandą apdovanokite vertingais prizais. Taip pat galite organizuoti giedojimo varžybas šiuolaikiškos karaokės formatu.

Prisijunkite prie mūsų Facebook profilio gerbėjų būrio ir pirmieji sužinokite „Švenčių miesto” naujienas.

Žmonės skaitę šį straipsnį pirko šias prekes: