Idėjos - tinklaraštis

„Ledas ir žiema” vakarėlio idėjos

Vakarėlio apranga ir stilius

Ši žiemiška tema puikiai tiks žiemą gimusio žmogaus gimtadieniui ar bet kuriai kitai žiemą vykstančiai šventei, kad ir Naujiesiems metams. Vakarėlio publika labai įvairi: tai ir žiemiškos būtybės (sniego karalienė, snieguolės) ir šiaurės gyventojai. Aprangos spalvos – balta ir sidabrinė, pageidautini aksesuarai – kailiai, kepurės, šalikai, pirštinės ir riešinės. Tiek vyrams, tiek moterims labai tiktų balti perukai ir grimas, kuriame derėtų žiemos ir ledo spalvos, t.y. balta, sidabrinė ir melsva. Išradingieji gali susikurti senio besmegenio ar varveklio kostiumą.

Vakarėlio dekoravimas ir serviravimas

Derinkite kelias pasirinktas žiemos spalvas: baltą, sidabrinę, auksinę, melsvą. Langus nupurkškite dirbtiniu šerkšnu, patalpą dekoruokite netikru sniegu, baltomis ir sidabrinėmis snaigėmis. Galite panaudoti baltus balionus ir tiulį, kuriuo stilingai papuošite kėdes. Stalus denkite baltomis staltiesėmis. Stalo dekoravimui galimybių tikrai daug. Galite naudoti įvairiausius blizgančius aksesuarus, konfeti, girliandas, servetėles. Puikiai tiktų baltos žvakės ir sidabrinės ar auksinės Kalėdų dekoracijos arba tiesiog nedideli žaislai, kurie asocijuojasi su žiema. Nepamirškite, kad ant stalo turi būti daug ledo.

Vakarėlio programa

Jūsų vakarėlis vyksta žiemą, todėl tokioje šventėje geriausiai veikla užsiimti lauke. Nulipdykite sniego bobą ir senį, pastatykite sniego pilis ir surenkite sniego mūšį. Jeigu šventėje dalyvauja vaikai, surenkite snaigių karpymo pamoką. Na o jei švenčia tik suaugusieji, po kautynių ir linksmybių lauke pavaišinkite juos karštais gėrimais ir pakvieskite į žiemiškų dainų spėliones. Svečius suskirstykite komandomis ir pasirūpinkite lenta, ant kurios būtų galima rašyti. Kiekvienas komandos atstovas iš eilės burtų keliu pasirenka dainos pavadinimą ir ant lentos piešia ženklus, pagal kuriuos jo komanda turi atspėti kokia tai daina.

Prisijunkite prie mūsų Facebook profilio gerbėjų būrio ir pirmieji sužinokite „Švenčių miesto” naujienas.

Žmonės skaitę šį straipsnį pirko šias prekes: