Idėjos - tinklaraštis

Lemtingojo TAIP piknikas

Tai bus jaudinanti akimirka, lemtingas vakaras (o gal diena ar rytas), kai vienas bus užkluptas netikėto klausimo, o kitas tikėsis išgirsti vienintelį žodį: TAIP. Tai akimirka, pakeisianti dviejų žmonių gyvenimus, tiksliau, sujungsianti juos į vieną. Ir ji turi būti įsimintina ir romantiška. Pakvieskite savo mylimąją į pikniką ir pasistenkite, kad ji jį prisimintų visą likusį gyvenimą. Būkite paprasti, bet ne nuobodūs, būkite romantiški, bet ne sentimentalūs, apgalvokite visas detales (moterys jas vertina ir pastebi), bet nepamirškite svarbiausio… žinoma, žiedo. Sėkmės!

Vieta

Įspūdinga vieta gali būti pagrindinė ir svarbiausia jūsų pikniko dekoracija. Jei pavyks mylimąją nusigabenti į egzotišką paplūdimį, užkopti su ja į nuošalią viršukalnę ar surasti skardį su apačioje plytinčiais nuostabiais vaizdais, apie kitus dekoro elementus galite ir pamiršti. Pati gamta taps įspūdingiausia scenografija, o jums beliks į kuprinę įsimesti paklotą, keletą užkandžių ir žiedą. Net neabejojame, kad įspūdingo saulėlydžio fone ji neišdrįs jūsų pasiūlymui tarti ne. Jei iki pasirinktos vietos vyksite kartu – pasipiršimo momentas, spėjame, bus tikra staigmena. O jei norite merginą nustebinti ir paruošti lemtingam klausimui, kelią iki pikniko vietos galite nužymėti romantiškomis sentencijomis ar ištraukomis iš meilės laiškų – ji supras užuominas, ir kol ateis iki jūsų, bus pasiruošusi ištarti TAIP be apmąstymų.

Dekoracijos

Nuo paprastučių kuklių gamtos dovanų: gėlių, jūros nugludintų šakų, kriauklių, samanų, stalą atstosiančio didelio akmens… iki ryškiaspalvių dekoracijų: girliandų, balionų, žibintų. Rinkitės dekoravimo priemones atsižvelgdami į pikniko vietą – pajūryje tiks subtilesni elementai, miško pievelėje – ryškiaspalviai. Nepamirškite žvakių – jos padės sukurti jaukią ir jausmingą atmosferą. Pikniko vietą galite papuošti plūduriuojančių žvakių instaliacija. Į cinkuotą kibirą ar vonelę pripilkite vandens, pridėkite ryškiaspalvių gėlių žiedų ir įleiskite keletą plūduriuojančių žvakių. Beje, gyvos gėlės turėtų puošti ne tik pikniko stalą, nepamirškite jų įteikti ir savo mylimajai. Minkšti apklotai spalvingos pagalvėlės taip pat suteiks jaukumo ir patogumo. Jei vakaras nelepins šiluma, pasirūpinkite, kad jūsų išrinktoji turėtų į ką įsisupti…

Šviesos efektai

Šviečiančios dekoracijos visas kitas nurungia efektingumu. Tad ir jūs norėdami padaryti įspūdį nepagailėkite šviesų ir kūrybiškumo panaudojant žibintus, lempeles, girliandas, žvakes, šviečiančius balionus. Deglais ar žvakėmis nužymėkite kelią iki pikniko pajūryje, virš stalo sode tegul kabo šviečiančių dienos šviesos lempų puokštė ar senoviniuose žibintuose įtupdytos žvakelės. O įsimintiniausiai atrodys visa švytinti palapinė – tikra šviesos ir jaukumo oazė.

Maistas

Maistas šiame piknike tikrai negros pirmuoju smuiku. Nežina ar iš jaudulio maisto iš viso norėsis… Tad nesivarginkite gamindami ir gabendami iki pikniko vietos sudėtingų patiekalų. Vaisiai, uogos, sausainukai, gurmaniškas sūris, paprasti sumuštinukai, gardūs pyragaičiai ir putojantis vynas – daug maisto tikrai neprireiks. Geriau investuokite į kelis aukščiausios kokybės pyragėlius, nei į masinės gamybos tortą – šį vakarą tegul kokybė nugali kiekybę. Tebūnie maisto nedaug, bet jis turi būti elegantiškai ir išmoningai patiektas – gražios servetėlės, maži šampano buteliukai su prie jų pririštais šiaudeliais, retro stiliaus pikniko krepšys, tikra staltiesė…

Žiedas

Žiedo įteikimas – šio pikniko kulminacija… Jūs tikrai negalite jo tiesiog išsitraukti iš švarko ar džinsų kišenės. Tai turi būti taip pat efektinga ir gražu. Tikime, kad jūs nestokojate išradingumo, tačiau leiskite ir mums pateikti kelias idėjas.

Pasiūlykite savo merginai pyragėlį, įpakuotą į nedidelę dėžutę, tik prieš tai nepamirškite ant pyragėlio užtupdyti sužadėtuvių žiedo. Įdomią ir netradicinę žiedo dėžutę galima pasigaminti (arba paprašyti, kad pagamintų nagingas meistras) iš medžio kamieno – tokią norėsis saugoti ilgai ilgai.

Ir dar viena efektinga idėja… Paslėpkite žiedą balionėlyje, tada jį pripūskite, užriškite šilkine juostele, prie jos dar pritvirtinkite smeigtuką ir atviruką su užrašu „Susprogdink mane”. Tada beliks balionėlį su žiedu įdėti į dėžutę ir įteikti savo išrinktajai. Sėkmės… ilgai ir laimingai!

Prisijunkite prie mūsų Facebook profilio gerbėjų būrio ir pirmieji sužinokite „Švenčių miesto” naujienas.

Žmonės skaitę šį straipsnį pirko šias prekes: