Idėjos - tinklaraštis

Mafijos ir gangsterių vakarėlio idėjos

Vakarėlio apranga ir stilius

Visi žino, kas yra mafija. Daugeliui mafijozas asocijuojasi su kostiumuotu ir skrybėlėtu kietuoliu iš epinio filmo „Krikštatėvis” arba sarkastiškuoju Tony Soprano ir jo sėbrais. Tačiau mafija – tai ne tik CosaNostra, tai ir japonų Jakuza, rusų, jamaikiečių ar meksikiečių gaujos.

Jeigu nutarėte organizuoti mafijos vakarėlį, praneškite, kad į jį kviečiami svečiai ne tik iš Italijos – jūs organizuojate šventę visų pasaulio klanų atstovams. Argi gali būti geresnė galimybė prasukti reikalus?

Taigi, vyrams, priklausomai kurį klaną ir kokį laikotarpį jie atstovaus vakarėlyje, tinka kostiumai ir skrybėlės, „sulaižyti” plaukai, odinės pirštinės, treningai, ryškūs švarkai, tatuiruotės, ginklai, saulės akiniai. Moterims reikėtų apsispręsti ar jos taps pilnavertėmis gaujos narėmis, ar įsikūnys į mafijozo antrosios pusės vaidmenį. „Mafijozių” apranga bus vyriško stiliaus, t.y. gaujai būdingas kostiumas ir kiti aksesuarai. Na o jeigu moteris nėra linkusį į nuskalstamą veiklą, jai būtina puoštis prabangiai. Nužengusioms iš retro laikotarpio reikės trumpų, blizgančių suknelių su kutais, ilgų perlų karolių, atlasinių juostų, juosiančių trumpus plaukus ir plunksnų. Tiek ankstyvesnio laikotarpio, tiek šių laikų atstovėms tiks kailiai, brangenybės ir ilgos pirštinėms. Svarbi vyrų stiliaus dalis – cigaras, moterų – muštukas.

Vakarėlio dekoravimas ir serviravimas

Gangsterių susibūrimas visuomet turi būti slaptas, tačiau privalo spindėti prabanga. Patalpą galite dekoruoti blizgančiomis girliandomis, kailiais ir kilimais. Stalams tiks prabangios staltiesės ir žvakės žvakidėse. Dominuojančios spalvos – juoda, auksinė ir sidabrinė.

Jei jūsų gangsterių susirinkimas vyksta Italijoje, svečius vaišinkite garsiosios italų virtuvės patiekalais (tik ne pica!). Italai garsėja patiekalais iš jūros gėrybių, tad patiekite užkandžių su krevetėmis, kalmarais, aštuonkojais ir tunu. Nepamirškite ir kitų tradicinių patiekalų – mocarelos ir pomidorų salotų, įdarytų grybų, alyvuogių, saulėje džiovintų pomidorų ir itališkų sūrių. Gėrimams puikiai tiks kokteiliai, vermutas, putojantis vynas ir stiprieji.

Vakarėlio programa

Pasirūpinkite linksma, šokiams tinkančia muzika. Puikiai tiks itališkos muzikos rinkinys arba ankstyvojo džiazo melodijos, atliekamos diksilendo. Na o koks mafijos vakarėlis be azartinių žaidimų? Parūpinkite svečiams kortas, kauliukus, ruletę ir žetonus! Vakarėlio metu galite organizuoti „nelegalią prekybą”: iš anksto informuokite svečius, kad jie galės vietoje parduoti įstatymo draudžiamas prekes ir sutarkite dėl atsiskaitymo valiutos.

Prisijunkite prie mūsų Facebook profilio gerbėjų būrio ir pirmieji sužinokite „Švenčių miesto” naujienas.

Žmonės skaitę šį straipsnį pirko šias prekes: