Idėjos - tinklaraštis

Magijos ir fokusų vakarėlio idėjos

Vakarėlio apranga ir stilius

Magijos teatre pilna mistinių būtybių – burtininkų, fėjų, raganaičių ir elfų. Burtininkai ir burtininkės visada vilki platų ir ilgą apsiaustą. Fėjos rengiasi blizgančiais drabužiais, nugaroje plevena blizgantys sparneliai. Raganaitės ir elfai turi atrodyti kaip ką tik nužengę iš pasakų pasaulio. Tai padaryti padės ne tik kostiumai, bet ir įvairiaspalvis grimas. Visi magiški kostiumai atrodo kiek neįprastai, juose dominuoja kokia nors ryški detalė, pavyzdžiui didžiulė skrybėlė, milžiniška apykaklė, labai plačios ir ilgos rankovės arba smailūs, riesti batai. Magijos veikėjai turi su savimi turėti kokį nors stebuklingą daiktą: burtų lazdelę, skrendančią šluotą arba stebuklingą skrybėlę.

Vakarėlio dekoravimas ir serviravimas

Dekoravimui naudokite baltą, juodą ir raudoną spalvas bei nepamirškite blizgesio. Jūsų svečiai turi pasijausti lyg magijos teatre arba stebuklų pasakoje, todėl dekoracijoms panaudokite viską, kas su tuo susiję: kortas, skrybėles, surištas skareles. Į skrybėlę įdėkite žaislinį triušį, kortas paskleiskite ant stalų, spalvotas, surištas skareles tarsi girliandas pakabinkite palubėje. Stebuklų vakarėlio dekoracijoms labai tinka balionai, konfeti ir žvakės. Nustebinkite svečius neįprastais patiekalais – jie taip pat turėtų asocijuotis su burtais. Pagaminkite neįprastų formų sumuštinius (iš juodos duonos riekių padarykite akis) ir sausainius (iškepkite žvaigždžių, kiškių ir širdelių formos sausainius). Saldumynus ir gėrimus nuspalvinkite netikėčiausių spalvų sirupais (žaliai, mėlynai).

Vakarėlio programa

Magijos vakarėlyje buria visi, tačiau ne visi yra burtininkai profesionalai. Būtų puikų jei į šventę pasikviestumėte tikrą magą arba būrėją. Jeigu tokių galimybių neturite, paprašykite, kad ateitį spėtų kuri nors iškalbinga jūsų draugė. Paprašykite, kad ji persirengtų čigone arba kitu kostiumu, kuris neleistų suabejoti jos aiškiaregystės sugebėjimais. Paprašykite iš anksto, kad jūsų svečiai paruoštų kelis triukus (internete galima rasti fokusų aprašymų ir pamokėlių). Jei kiekvienas svečias pademonstruos nors vieną triuką – turėsite puikią vakaro programą.

Prisijunkite prie mūsų Facebook profilio gerbėjų būrio ir pirmieji sužinokite „Švenčių miesto” naujienas.

Žmonės skaitę šį straipsnį pirko šias prekes: